Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nincs gyerekem, szóval...

Még nincs gyerekem, szóval lehet hülye kérdés, mert nem értek hozzá. De amikor babával utazik egy pár, akkor hogy oldják meg, hogy nincs ott a baba megszokott fekhelye, kocsija, etetőszéke, pelenkázója, játékai, stb.? Vagy ezek nem olyan fontosak?

Figyelt kérdés
Valaki aki már anyuka, apuka, utazott is, elmagyarázná?
júl. 1. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Koztunk alszik, pelenkazni agyon/foldon szoktuk, babakad helyett lezuhanyoztatom, a jatek pedig az uj kornyezet.
júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A megszokott szülei fontosak. A többi nem lényeg.
júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Az igen, abban mi lepontozni való van, hogy megírtuk, hogy ki hogy nyaral/utazik a babával?


Ennyire savanyú a szőlő? Nem áll meg attól az élet, hogy gyerek van, pláne, ha olyan babát dobott a gép, akivel lehet utazni.

júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Oylan szállást kell foglalni, ahol van kiságy, babakád
júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek egy babának nem fontosak annyira. Esetleg nagyobbaknak, de azoknak is akkor, ha nem ahhoz voltak szoktatva kezdettől.
júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Így már tisztább a kép azért.

Amúgy nem én pontoztam le senkit, most mikor olvastam mindenkinek ment a zöld.

júl. 3. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!