Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért dörzsöli a 6,5 hónapos...

Miért dörzsöli a 6,5 hónapos babám az orrát, arcát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

6,5 hónaposom egy kis ideje (kb. Egy hete) iszonyatosan dörzsöli az orrát, arcát, szemét. (Mikor hol sikerül de legfőképp az arcát és az orrát).

Nem álmosság, az éjszakát végig alussza (kb. 8 órát) + 3x1-1,5 órát nappal. Felkelés után is dörzsöli, sőtt alvás közben is van hogy elkezdi dörzsölni és arra ébred fel.

Allergiát kizárnám mert nem változtattunk semmin, hozzátáplálásnak is ugyanazokat kapta amit eddig és nem volt probléma. Sem mosószert, semmit nem váltottam.

Fogzás megindult, de nem használ semmilyen kenőcs, szóval megkérdőjelezem a fogzást is mivel még nem úgy néz ki az inye sem, hogy kibújna a fogacska (azért Próbáltam Foramen Babyt, Osa, Dentinox.) De ugyanúgy dörzsöli..

Nem folyik az orra, nem lázas, nincs eldugulva sem az orra.

Kiszivtam a nóziját (hogy lehet valami csikolja alapon) de ugyanúgy dörzsöli..

Nyűgösebb is kicsivel.

Valakinek van tippje hogy ez mitől lehet? Másnak csinált így?



tegnapelőtt 09:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmes választ adni, kérlek hagyd figyelmen kívül a kérdésem. Köszönöm. ✌️
tegnapelőtt 10:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy magas a páratartalom, izzad egy picit. De lehet a fogacskája miatt is, ezzel nyugtatja magát, illetve van hogy kisugárzik a fül irányába. Cumizik? Fülén/füle mögött milyen a bőr? Esetleg fülön valami pöttyöcskék, fül mögött berepedt bőr?
tegnapelőtt 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elnézést most olvasom, hogy a füle nem érintett. Szem, orr nyalkahartyaszarazsagra gondolok, szemcsepp es sos orcseppel probálkoznék.
tegnapelőtt 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Allergia sajnos nem mindig az első kontakttal jön elő.
tegnapelőtt 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Izzadni izzad ebben a melegben, és a füle mögött is ki szokott melegedni legfőképp éves és alváskor. Cumizik de mostanában a kemény részét rágja nem azt amit kéne.. a fülén nincs pötty. De a bőr meg van repedve picit, azt kezelem. Lehet amiatt is?
tegnapelőtt 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Már pedig szerintem ez fogzás lesz. Szemdörzsölés meg fül az egyik tipikus tünete. Attól, hogy nem látod, hogy jönne még mozoghatnak neki a fogcsírák. Nekünk 4 hónapos korától 5.5 hós koráig szenvedés volt pl az evés a fogak miatt és csak az utolsó héten lehetett látni, hogy nemsokára kibújik.
tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!