Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért dörzsöli a szemeit ?

Miért dörzsöli a szemeit ?

Figyelt kérdés

Kislanyom 6 honapos mult es nagyon dorzsoli a szemeit egesz nap.

Eloszor az almossaggal kotottem ossze de nem , mert ebredes utan is folytatja.

Oda nyul teljes erejebol bele nyom es lehuzza a kezet a szajaig. Valahogy is kell elkepzelni. Kozben nyugos is.

Mitol lehet ?

Inyet neztem semmit nem latni. Szemen sem latni.

Allergia ? De akkor lenne mas tunet is nem?

Fogzas?

Mi vajon?



2023. jan. 8. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Lehet simán allergia. A takarójat stb mosd ki vagy cseréld többször.
2023. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem akkor csinálja ezt, amikor éhes. Tökéletesen úgy néz ki, mint amikor álmos, de amint eszik, olyan, mintha kialudta volna magát.
2023. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém fogzás miatt csinálja ezt, nem tudja hogy hol fáj/viszket/fura neki és dörzsöli a kis fejèt mindenhol, a szemét is beleértve.

Látod kérdező, ahány gyerek, annyi féle válasz. Sajnos neked kell rájönni, hogy miért csinálja ezt. Kipróbálhatod az ágynemű mosást/cserét, próbáld meg megetetni, vagy azt is megfigyelheted hogy nem-e nyáladzik jobban és rágcsál több mindent.

2023. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!