Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt aki nem tud...

Van még itt aki nem tud autózni a babájával? (Sir)

Figyelt kérdés

Nem olyan könnyű természet, amióta megszuletett "mindig van valami ". Az igényeire figyelunk, ezért nem autozunk, csak, ha muszáj.

De itt a nyár, mehetnekem van...

Van, akinek nem ment, egy idő után már tudott? Tippek esetleg?

7,5 hos.



Az oka ismeretlen.

Max 20 perc után addig sír, amíg ki nem vesszük. Kb 15 percig le lehet kötni különböző jatekokkal. De ez is haladás a korabbiakhoz képest. Aludni ndm tud ott. Se eves kozben nem alszik el. Csak ringatva.



jún. 30. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak akkor lett kicsit jobb, mikor már menetiránnyal megegyezően utazott. Kb 15-16 hónapos korától. Hozzáteszem ez kb 10-15 percet javított a helyzeten...
jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is jobb lett egy fokkal miután megfordítottuk, de ha épp nem aludt, akkor így se bírt sokat. Hosszabb utakra csak 3 éves kora után mertük bevállalni, mert 1 óra alvás után felébredt és 10 perc ébrenlét után üvöltött.

A második gyerekünk még rosszabb, ő nem alszik el az autóban… :/

jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1,5 évesen lett jobb, de 3 éves koráig menetiránnyal háttal utazott.
jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is sír, 10 hónapos. Könyvekkel tudom lekötni egy ideig. Mióta új ülése van és levettem a napellenzőt, azóta jobban bírja. Mi fél óránál hosszabb útra csak alvásidőben megyünk, de nem mindig alszik el az autóban, akkor megállunk, elaltatom és beleteszem az ülésbe. Nem egyszerű mutatvány. Ha ez sem működne, tömegközlekednénk. Nem szeretnék állandóan otthon lenni, együttérzek veled.
jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesen lett jobb, de akkor még menetiránynak háttal utazott, szóval ezzel sem tudom összekötni. Fogalmam sincs mi változott, egyszerűen csak megérett rá, vagy tudom is én.

Átérzem, sajnálom, nincs jó tippem. Nagyon nehéz időszak volt, pláne hogy olyan helyen lakunk, ahonnan minden autós konkrétan...

2 éves kora óta viszont fordult a világ, mostmár kirobbantani nehéz az autóból. :D

júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ti minek tudjátok be? Mi az ok?


Az én babám gyorsan fejlodott, 6 hósan felállt, az alvasa se jó, refluxos volt, de sz már jobb.


Mi lehet a közös pont...?


Bagy egyszerűen csak ilyenek?

júl. 1. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Én elkönyveltem úgy, hogy lehet sok neki az inger, a "villogás", ami ugye az ablakokon beszűrődik, vagy rosszul van esetleg, nem tudom. A lényeg, hogy szerintem MINDENT kipróbáltunk, amit ki lehetett, de az idő használt leginkább. Lehet bekötve ülni nem szeretett, mivel a babakocsit, meg a hurcit sem szerette...

Nekem az a legfurább, hogy amikor ilyen témában olvasgatok, nagyon nagyon sokan írják, hogy 1,5-2 évesen javult. Sokan azzal kötik össze, hogy akkor fordítják meg az ülést, én valami idegrendszeri dolgot látnék inkább bele a mi esetünkben, de a fene sem tudja.

júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, én szinte biztos vagyok benne, hogy azért sír, mert nem szeret bekötve, egy helyben ülni.
júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Detto, se hurci, sw babakocsi, se pihenoszek. Én is arra gondoltam, jogi bekotve nem szeret lenni. De vajon miért? Egyszerűen nagyobb a szabadsagvágya?
júl. 1. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem még a legtöbb felnőtt ember sem szeretne bekötve, háttal utazni, főleg ha még kilátás is alig van. Csak mi jobban tűrjük. Az én babám egyébként sokkal jobban viseli az utakat, ha előtte sokat játszhatott szabadon, főleg levegőn. Csak ne legyen túl fáradt, mert akkor néha elalszik, de legtöbbször nyűgös. Különböző zenékkel próbálkozunk még neki, egyelőre (sajnos) a magyar trap a befutó, arra szívesebben alszik el.
júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!