Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » T i nem lesztek idegesek,...

T i nem lesztek idegesek, amikor egy órán belül már a negyedik pelenkát cserélitek?

Figyelt kérdés
Feladjátok a tisztát, és 10-15 perc múlva mindig kakil bele egy keveset. Olyankor ti nem akadtok ki, a sok alig elhasznált (de a kaki miatt muszájból cserélt) pelenka miatt??

jún. 25. 12:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

A fétises vagy? Megint rádjött a kangörcs ember? Gusztustalan. Remélem pedofil nem vagy... bár ha babákra meg pelusokra izgulsz... nem tudom mi más lennél.

Azért óvatosan, mert az online bűnözőket is elkapják ha kell.

jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ti normálisak vagytok? Mitől lennék fétises? Azért mert kiakadtam?
jún. 25. 13:18
 13/24 Rakott karfiol ***** válasza:
85%
Egy sereg dolgot el kellett volna intézned saját magaddal, mielőtt gyereket vállalsz.
jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy akadok ki. Kis baba. Jobban aggódnék amiatt ha nem kakálna.
jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

Én azért egy 4-5 percet szoktam várni, hátha még nyom. Ha ennyire kis adagokban kakil lehet tornáztatnám is hátha kijön egyszerre a maradék is.


De ez van. Ez ilyen. Később jobb lesz, 7 hónapossal már napi 4 pelenkával megússzuk.

jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Kólauborkával ***** válasza:
71%
Gondolod, hogy téged nem pelenkáztak? Hány éves vagy, 16 már múlták?
jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem akkor kellett 15 percenként pelenkát cserèlnem, amikor a gyerekem 2 évesen szalmonella lett. Igen, ideges voltam. Nem azért, mert új pelenka kellett, hanem azért, mert szenvedett a gyerekem.
jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Pelenka fetises majom.

Jelentve.

jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

Én akkor voltam az maximum, ha időre mentünk valahová, késésben voltunk, gyerek végre felöltöztetve, hordozóba téve, erre az ajtóban hallom, hogy rotyog a pelenka és nagy tételben fogadhattam volna, hogy tuti a háta közepéig sz_ros a gyerek, ruhástól, mindenestől.


Ilyenkor sem rá voltam ideges, nem tehetett róla, hanem az egész helyzetre.

jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nem, max röhögtem kínomban :D de hogy ideges legyek...
jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!