Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimozdulás 2 hónapossal hogyan?

Kimozdulás 2 hónapossal hogyan?

Figyelt kérdés

Babakocsiban 10 percig van el, de csak akkor, ha nézheti a leveleket. Autóban 5 percet bír. Horodzást imádja, de annyira dög meleg van kint, hogy nem tud elaludni a kendőben, csak nyüglődik.

Zavar, hogy egész nap a 4 falat látja csak. A programjaink: szopi, beszélgetés, mondókázás, torna, hasalás. Este szoktunk kimenni egy kis sétára babakocsival, ami 10 perc.


Volt, hogy elmentünk egy erdőbe sétálni (ott hűvösebb van), de a hazafele vezető autóutat végigsírta, így nem tudom, hogy megéri-e autózni az erdőért.


Ti hogy oldottátok meg a kimozdulást hasonló működésű babával? Vagy ne aggódjak ezen ennyire, jó neki egyelőre a lakásban és majd megyünk ki, amikor jobban elvan az autóban, babakocsiban?


jún. 18. 12:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor nálatok ugyanez a helyzet. 7 kg, kézben már nem bírom vinni 😅 Majd apukával cipeltetem. Ősszel már jó lesz, akkor nincs ez a meleg. Meg esős időben szoktunk sokat menni most.


Akkor jól értem, hogy nektek a reggel-este babakocsis elindulás, majd kézben cipelés lett a megoldás?

jún. 18. 14:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos. Illetve ha egyedül voltam vele, akkor csak este és ketten mentünk a férjemmel. Egyikünk a babakocsit tolta, másikunk a kislányunkat cipelte. Nyilván nem sétáltunk így órákig, de egy kis kimozdulás az én mentális egészségemnek is kellett. Amúgyis letehetetlen baba volt, nem volt könnyű időszak.

Mai fejjel talán már megpróbálnék olyan hordozót, ami csak egy plusz réteg (karikás kendő, vagy mit tudom én), hátha... De akkor eszembe sem jutott, hogy őszinte legyek. Sokat próbálkoztunk, de nekünk időjárástól teljesen függetlenül utált mindent a lányunk, csak mondjuk 40 fokban én sem szívesen sétáltam legalább. :D

jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én babám sírt, üvöltött a babakocsiban, autóban, hordozóban, csak kézben cipelve nem. Nem változott idővel sem. Amint megtanult járni kb 14 hónapos korában, akkor lehetett vele menni. Onnantól egy percet sem volt el a babakocsiban, el is adtuk. Annyit mentem vele, amennyit a babakocsiban kibírt, ha 10 perc akkor 10 perc...
jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!