Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimozdulás 2 hónapossal hogyan?

Kimozdulás 2 hónapossal hogyan?

Figyelt kérdés

Babakocsiban 10 percig van el, de csak akkor, ha nézheti a leveleket. Autóban 5 percet bír. Horodzást imádja, de annyira dög meleg van kint, hogy nem tud elaludni a kendőben, csak nyüglődik.

Zavar, hogy egész nap a 4 falat látja csak. A programjaink: szopi, beszélgetés, mondókázás, torna, hasalás. Este szoktunk kimenni egy kis sétára babakocsival, ami 10 perc.


Volt, hogy elmentünk egy erdőbe sétálni (ott hűvösebb van), de a hazafele vezető autóutat végigsírta, így nem tudom, hogy megéri-e autózni az erdőért.


Ti hogy oldottátok meg a kimozdulást hasonló működésű babával? Vagy ne aggódjak ezen ennyire, jó neki egyelőre a lakásban és majd megyünk ki, amikor jobban elvan az autóban, babakocsiban?


jún. 18. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Meg is válaszoltad a kérdésed szerintem, ne aggódj ezen, egy 2 hónaposnak bőven jó a lakásban is. Természetesen kell a friss levegő is, de írtad, hogy sétáltok esténként, szóval ez is pipa. Majd változik a babád 😊 jegyezd meg, hogy a gyereknevelésben egy szokás sem állandó😁
jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimentek a legközelebbi civilizált (nem szemetes, nem összekakált stb.) zöldterületre (ha lehet, babakocsival, ne autóval), leterítesz egy plédet az árnyékban, lerakod rá hanyatt: friss levegő is van, levelek is vannak.
jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Kimesz vele sokszor 10 percre akkor :D

Bar ugye 11-16 ora kozott nem erdemes, szoval mar alapbol ezzel “eltelik” a nap.


De amugy nalunk volt olyan, hogy ki se jutottunk napokig, mert annyira sokat szoptattam, hogy keptelenseg volt levalasztani. Tuleltuk. Ne gorcsolj ra, most meg neki halalosan mindegy hol van, csak neked unalmas.


Marmint nyilvan jo a friss levego, de azert nem olyan egy 2 honapossal bent lenni, mint egy mittudomen 1 evessel.

jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem kiváló itt bent. Amúgy is melós előrángatni egyedül a babakocsit, a babát levinni, stb.


Majd akkor ha igénye mutatkozik rá, akkor kimegyünk 🙂

jún. 18. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

2 hónapos...

Mit vársz tőle..

jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát azért a friss levegő jár egy kéthónaposnak is, és hidd el, nem fog "igénye mutatkozni rá"... Olvass utána, hogy milyen jótékony hatása van akár napi negyedóra levegőzésnek pl. az alvásra, de akár az idegrendszerére, a hangulatára nézve is. Neked is kell a friss levegő egyébként.

#2

jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

6-os, igen, ez abszolut igaz. De hatranya se fog szarmazni abbol, ha anyuka nem gorcsol ra es csak akkor mennek ki, ha tudnak.

Ha meg nem, nem.

jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Én azt nem mondtam, hogy görcsöljön rá, csak hogy mindkettejüknek jót tesz a friss levegő...

#6

jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Késő este vagy kora hajnalban, kendőben vinném ki, mikor még/már tűrhető a hőmèrsèklet.

Változik az idő. Gyerekkoromban napközben mentünk fürdeni tòra, jatszòterezni stb. Gyerekemmel jòpàr éve mèg dèltől estig. Tavaly, tavalyelőtt màr du 4-től èjfélig.

Alkalmazkodni kell a megvàltozott klímához.

jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen volt a kislányom és tapasztalatból mondom, hogy ne zárkózz be, mert egyáltalán nem biztos, hogy egy egy hónap múlva változni fog. 10 hónapos koráig utálta a babakocsit és a hordozót is a lányom, az autót 1,5 évesen kezdte el "megtűrni".

Menjetek reggel, vagy este, amikor már nincs ilyen meleg. Mi elindultunk mindig babakocsival és ha már sírni kezdett, akkor kivettem és vittem kézben. Néha megpróbáltam magamra kötni, de 90%-ban úgysem tetszett neki, gondolom melege volt benne.

jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!