Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai szeparációs szorongás?

Korai szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg a szeparációs szorongás 8 hónapos korban kezdődik, de az én babám még csak most lesz 4 hónapos és teljesen bepánikol, amikor nem lát engem. Amikor mosdóba megyek, már akkor ordít, amikor még ki se léptem a szobából. Főzés, pakolászás, takarítás közben mindig ott van, ahol én, de kb. 10 perc után azt igényli, hogy csak vele foglalkozzak, hiába rakok oda neki játékokat, vagy bármit, amit nézegethet. Ez szeparációs szorongás, vagy valami más?

jún. 12. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 4 honapos baba termeszetes viselkedese. Mivel meg odaig nem jutott el a tudata, nem tud szeparacios szorongani, mert ahhoz fel kellene fognia, hogy ti nem egy szemely vagytok, es el kellene kezdeni mozgasfejlodni is…
jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!