Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatom 9 hónapos kisfiam....

Szoptatom 9 hónapos kisfiam. Gyümölccsel próbálkozunk de. , délben zöldség, de nem nagy evő. Bevezethetem már du. -ra/estére a tejpépet ami már nem anyatej alapú?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyiket javasoljátok szoptatás mellett?
2009. jan. 6. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy 9hós babának már nyugodtan bevezethetsz laktatóbb bébikajákat is,akár boltit vagy olyat amit te készítesz el.8hós keresztlányom szinte már mindent eszik kivéve a szeles dolgokat,de saját gyerekeim is ettek ebben a korban szinte mindent.
2009. jan. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan adhatsz neki tejpépet. Én a Milupa vaníliását ajánlom, általában azt a legtöbb baba szereti.
2009. jan. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi is kínáljuk mindenfélével, csak ő nem hajlandó enni annyit amennyit már szerintünk is ebben a korban ehetne. Próbálkoztunk bolti bébikajával is, de azzal is az a helyzet mint az itthon készítettel. Van mikor megeszi, van mikor csak pár kanál.


Köszönöm a válaszokat.

2009. jan. 6. 07:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap töltöttem le a nagy babaszakácskönyvet, és rengeteg infót ad a hozzátáplálásról. Innen tudod ingyen letölteni: [link]

Azt is említi, hogy teljesen normális, hogy csak néhány kanállal eszik, a teljesen új dolgokból nem is szabad 3 kanálnál többet adni, mindez persze meg is van indokolva. Nekem tetszik a könyv, töltsd le!

2009. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát az én kislányom 5,5hónaposan jól evett (igaz nem a teljes adagot,de majdnem)aztán hirtelen megint mindenből csak 1-2kanállal vagy semmit. :( Gondoltam én is a tejpépre ,mert a folyékony dolgokkal nincs gond(víz,tea,cici).

2009. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hós múlt. Mivel nem aludja át az éjszakát én már korábban kipróbáltam a tejpépet. Én esti kaja előtt adok neki fél adagot, majd tejcsi. Délelőtt gyümi délben főzelék este tejpép. Így sem alussza át az éjszakát de picit tovább bírja. Szerintem nyugodtan kipróbálhatod. Nekünk is Milupa vaníliás van és imádja a kisfiam. Sok sikert az evéshez.
2009. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is még szoptatom 9 hónapos kisfiam, de mellette sok mindent eszik már. Én már vacsira (szopi előtt!) adom neki a Milupa Jó éjszakát tejpépet, nagyon finom a gyümölcsös és a banános, az almás is jó lenne ízre, de abban szárított almadarabok vannak, amik egy az egyben kijönnek a kakával egy picit sírt is, mert "nagyokra" duzzadtak, szóval én azt nem adom, de egyébként IMÁDJA! Sztem próbáld ki.
2009. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!