Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad, vagy nem...

Miért nem szabad, vagy nem akarják sokan bekenni naptejjel a babát?

Figyelt kérdés
jún. 11. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Olvasd el mondjuk ezt a cikket, vagy írd be a keresőbe mi a gond a naptejekkel. Rengeteg cikket fogsz találni.

jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
jún. 11. 17:40
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
3 hónap alatt én sem kentem semmivel. Utána Woodenspoon naptejjel ami csak természetes összetevőket tartalmaz és fizikai fényvédő.
jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
A lepontozókat kérdezem, mi a gond a válasszal? Őszintén 🤷🏻‍♀️
jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Látom nincs itt túl sok szakértő :)

Nyilvan kell hasznalni naptejet, de igenis van kockázata. Túl nagy az emberek bizalma a vegyipar felé. Aztán csodalkozunk, hogy az időskori betegsegek ma már nem is számitanak időskorinak, annyira leamortizaljuk magunkat mar fiatalon.

jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, többféle naptej létezik. Az egyik beszívódik a bőrbe és úgy fejti ki hatását, ezt nem ajánlják kisgyereknek. A másik ami réteget képez a bőrön, ami sokkal kevésbé káros, de nem lehet láthatatlanul elkenni (fehér réteg marad a bőrön) és nem vízálló. Ráadásul kevés gyártónak van ilyen napkrémje.
jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Volt már itt hasolnó kérdes több is, az egyiknél ki lett tárgyalva a fizikai és a kémiai fenyvedők különbsége. 16-os a fizikairol ír, ami tenyleg nem szívódik be azonnal, de idővel igen, tehát nem marad fehér, és akkor is véd. Vízálló is. Viszont tenyleg kell egy kis gyakorlat es rutin a felvitelében, mert ruhan foltot hagy, és lassan "tűnik" el. Több márkának is van ilyenje, dm-ben is lattam már, gyogyszertarban is, szinte mindet próbaltuk már, de mindig visszaterek a weledahoz. A sok túlárazott hipoallergen szupercsodakhoz képest még olcsóbb is, és bio.
jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Márciusi a lányom, az első fél évet jó márciustól szeptemberig toltuk. Én is úgy olvastam, hogy fél évig tilos a naptej, ezt tartottuk is. Amikor a legnagyobb volt az UV, nem mentünk sehová úgyse, amúgy meg az UV szűrős babakocsiban volt, és mindig árnyékban. Nem lett semmi baj.
jún. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!