Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát , ha a lakásba...

4 hónapos babát , ha a lakásban 24 fok van már, mibe öltöztetitek?

Figyelt kérdés
Adhatok rá rövidnacit, napozót esetleg? Nagyon fázós, hideg keze lába ,de rólam szakad a víz, így gondolom, ő sem fáznak már. Vagy nem tudom.
jún. 8. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
napozó, vagy rövidujju body + rövidnadrág.
jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem kell megvárni, hogy megsűljön a gyerek. Semmj baja nem lesz, ha az időjárásnak és a hőérzetenk megfelelően öltözteted.


Az már régen rossz ha akkor reagálsz amikor pácolódik a gyerek. Írtad, hogy vizes a haja, ergo izzad, melege van.


Nyugodtan adj rá egy napozót. Annak van rövid kar és lábszár része is.

jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem sokára 4 hós a fiam,24-26 fok van itt is,késő délelöttöl este 7 fürdetésik vagy ujjatlan vagy rövid ujju bodiba van,éjjel hosszú bodi,vékony hosszú nadrág,de ilyenkor nincs meleg már
jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

24 fokban igaz nagyobb babára, de rövid body-t és 3/4-es leggingst szoktam adni. A zoknit leszedi magáról de így sem fázik, nem adom rá vissza.

Neki a hosszú nadrág pláne a harisnya nagyon meleg volt már.


De a nagytesója annyira izzadékony volt, hogy 24 fokban is egy szál body-ban volt otthon. Nem egyformák.


Szerintem kérdés esetén jobb alulöltöztetni inkább. Ha fázik úgyis hideg lesz a tarkója, és akkor jobban felöltözteted.

jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem mertem bevallani a rövidnadrágot is. Felhúztam térdig a leggingset plusz rövidujju body és ennyi. Mivel nem voltunk az udvaron csak a lakásban így jó volt. Ha kimegyünk majd ,az árnyékban mehet a rövidnaci nyilván.
jún. 9. 04:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!