Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát , ha a lakásba...

4 hónapos babát , ha a lakásban 24 fok van már, mibe öltöztetitek?

Figyelt kérdés
Adhatok rá rövidnacit, napozót esetleg? Nagyon fázós, hideg keze lába ,de rólam szakad a víz, így gondolom, ő sem fáznak már. Vagy nem tudom.
jún. 8. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Azért ő egész nap egy helyben fekszik, te gondolom nem . Ha melege van izzadni fog és észreveszed.
jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 hónapos babámat rövidnadrág és rövid ujjú bodyba öltöztetem, plusz kiszokni. De az enyém pont az "izzadósabb" fajta.
jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Enyemnek hideg a keze lába, de iszonyú nedves még a lábfeje is neki. Akkor marad a cica nadrág meg a rövidujju body.
jún. 8. 13:55
 4/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, régebben tettem fel egy hasonló kérdést, csak még kisebb volt a gyerek és 15-en ugrottak nekem, hogy a 23 fokos lakásban minek adok zoknit és hosszú ujjú bodyt a gyerekre. 🤔
jún. 8. 13:57
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

2-es vagyok. Ha kimegyek vele az udvarra a zoknit leveszem.


Amúgy én úgy tudom hogy ha keze lába hideg az úgymond nem baj mert hogy nekik még nem jó a vérkeringésük annyira?! (Valaki javitson ki a tévedek)

jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Sosem a kezét lábát nézzük egy gyereknek!

(utolsó igen, jól tudod, meg rossz a keringés azért hideg a lábuk).

Mindig tarkót nézd.

Így látatlanba rövid body és hosszú naci, zokni, ha melege van úgyis látod. Az én gyerekem 24 fokba izzadt a bodyba, így napozot kapott,barátnőm lánya 26 fokban is fázott, így hosszú body, hosszú naci, zokni, takaró volt rajta.

jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kezét meg a lábát nézd. A tarkón kell ellenőrizni melege van-e. Minden baba más, ahogy az emberek hőérzete is más. Míg van aki 23 fokban rövid ujjúban jól el van van ako fázik.
jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha "vizes" is a lába, akkor az azt jelenti, hogy a gyerek IZZAD!!!!
jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tavaly ilyenkor volt 4 hónapos. Vagy napozóban volt vagy csak egy sima rövid bodyban.
jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A tarkoja meleg, de nem látom rajta, hogy megsülne, így tényleg nem vetkőztetem még neki, nehogy baj legyen.
jún. 8. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!