Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem tud magától még...

Kisfiam nem tud magától még ülni. Értem ez alatt, hogy nem kúszik még, csak szeretne, nem mászik, szóval nincs ilyen mászásból kiülés. Mit tegyek? Lent ki fejtem a “gondom”

Figyelt kérdés
Szóval magától nem tud kiülni, de pl a babakocsiban felhúzza magát és erővel úgy is akar maradni. Nem bírom visszadőlteni, mert akkor nem haladunk egy lépést se, mert folyton felkapaszkodik. Ha vastagabb párnára teszem szintén fel ül, az etetőszék dönthető, de abba is felhúzza magát. Azt mondták ez így nem jó a gerincére nézve. Értem én, de mit csináljak ha folyton felhúzza magát?

máj. 23. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Kerüld azokat a helyzeteket, ahol felhúzhatja magát.

Ne tedd vastag párnára, ne ültesd babakocsiban, ne ültesd etetőszékbe.


Az sem árt, ha szakember ránéz.

máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Amit magától csinál, azzal nincs baj, nem kell beleavatkozni, megakadályozni.
máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen idős?
máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
8 hónapos de kb 6,5 hónapos kora óta csinálja. 7 hónapos korától meg egyfolytában. Ezért kicsit aggódok. Az elejében mindig vissza fektettem, de már nem érek el vele semmit.
máj. 23. 11:23
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy, hogy hány hónapos babáról beszélünk. A legfontosabb információ lemaradt és így nem lehet érdemben válaszolni.
máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elnézést. Elfelejtettem. 8 hónapos babáról van szó.
máj. 23. 11:25
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezt nem tudod kivédeni. Vagy ha igen, ak arra én is kíváncsi lennék mert mindjárt 7 hónapos a babám és ugyan ez a helyzet.
máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Fektetni kell a babakocsiban. Úgy értem, most milyen testhelyzetben van a babakocsiban? Mert csak teljesen fekvő helyzetben lehet,amíg nem ül ki!!


Sportbabakocsit addig el kell felejteni!!

máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
A lányom 6-7 hónaposan előre húzta magát babakocsiban, nem tudtam mit tenni vele, csak 9 hónaposan ült ki magától mászásból. Úgy tudom, amit saját maga csinál, avval nincs gond, csak erőltetni, ültetni nem szabad.
máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
8-as: egy ekkora gyereket nem tudsz fektetni, ráadásul a mózeskosár már kicsi neki.
máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!