Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor lehet ültetni,...

Most akkor lehet ültetni, vagy még nem?

Figyelt kérdés

Fiam 9 hónapos, lassan 10 lesz. Van hogy hátra tolja a popóját és úgy leül, támaszkodva üldögél. Egyszer már kihúzta magát, egy játékkal foglalkozott és szerintem véletlen felegyenesedett. Amikor én lerakom ülve a földre, akkor úgy tud maradni. Magától nagyon ritkán tornássza magát ülésbe, leginkább csak kúszik ide-oda, hason játszik.

Most akkor lerakhatom én már ülésbe, hogy gyakorolja, vagy ezzel csak hátráltatom, hogy magától csinálja?



2020. dec. 19. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem felesleges, mert ha már ezt csinálja, akkor egy hét és magától ülni fog. Türelem :D ne vedd el tőle az örömet, hogy ő maga jön rá.
2020. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Hátráltatod. Nem kell így gyakorolni. A mászás erősíti meg hozzá.
2020. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már 3 hete csinálja, de csak 2-3 naponta ül fel magától, nem nagyon látok fejlődést.
2020. dec. 19. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Éppen azért nem látsz fejlödést, mert a gyerek jobban tudja, mennyire érett erre, ha "ülteted", azzal lassítod a folyamatot, és ártasz a gyereknek.
2020. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
türelem biztos ülést és szép tartást terem :)
2020. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok akkor még! Nem szoktam egyébként ültetni, csak egyszer kipróbáltam.
2020. dec. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!