Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogadta el a babátok a...

Mikor fogadta el a babátok a vizet?

Figyelt kérdés
Egy kis gyümölcs pürét már elfogad a többi tápszer. Viszont ha meleg van azt javasolta a védőnő próbálják meg vizet adni neki.csak az a baj hogy kiköpi vagy fulladozik tőle. Vettem 2 csepegés mentes tanuló poharat. Rágcsálja de nem nyeli le a vizet ami kijön belőle. Próbáltam cumisüvegből vag 3 féle. Aztán pohárból de esélytelen. Első baba bocsi a buta kérdésért. 7 hónapos.

máj. 17. 20:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Na még kiskanállal is próbáltam
máj. 17. 20:05
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 gyerekem elmúlt 8hónapos mire hajlandó volt inni.
máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Amikor adtam nekik.

Az enyémeknek már a születésük napján adtak a kórházban

máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt gond a vízzel, de nem ivott mennyiségeket. Talán egy evőkanálnyit amikor elkezdtük. A tápszer is folyadék.
máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
4-5 hónaposan elfogadta mar
máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
6 hónapos volt amikor cumisüvegből kapott. Simán elfogadta. Később már pohárból, vagy szívószálas kulacsból ivott.
máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hónaposan, de kezdetben csak 1-2 kortyot ivott mindig.
máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon könnyen elfogadta 4-5 hónapos korától, de csak párat kortyol. Nagyon melegben volt csak, hogy többet akart inni.
máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért nem fogadja el. A püréket se nagyon
máj. 17. 21:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém most lesz 7 hónapos, 2 hete vettem neki egy szivoszalas kulacsot. Először pár napig csak játszott vele, es mostanra van az, hogy már kicsit iszik is belőle. Persze nem sokat még, és sok mellé is megy. De tetszik neki:)
máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!