Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többszöri ébredés éjszaka....

Többszöri ébredés éjszaka. Nektek miért volt, mi segített?

Figyelt kérdés

Kisbabás jógás társam kisfia többször ébred éjszaka, mondtam neki ma, hogy van valami homeos bogyó ami jó, erre lennék kíváncsi, illetve hogy kinél mi segített. Belinkelem neki majd ezt a kérdést, ha válaszoltok rá.

Amiket tudok: 7 hós, már a napi háromszor étkezést kiváltottak, reggel, este, éjjel cicizik és vissza alszik.

Köszi a segítséget.


2010. okt. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

semmi.

19 hónapos és tegnap is 12-kor ébredt:-((((

2010. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jó lenne többet tudni kicsit. lehet fog miatt ébred. vagy éhes és meg kell etetni éjjel? akkor lehet fejlődési ugrás, nálunk 6 hósn volt, néhány nap alatt helyreállt, mert elkezdett nappal többet enni, így hajnalban már nem ébredt.

de ezer oka lehet.

mióta van így? napok óta vagy régebb óta?

lehet anyahiány is. szeparációs szorongás kezdete. nappal változott vmi náluk?

2010. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nekem sem semmi. A fiam már 26 hónapos. Egyébként nálunk szerintem az a baj, hogy a fiam hozzászokott az éjjeli cicizéshez és már megszokásból ébred. Ha le akarja szoktatni, akkor a cicizésről kell majd, hogy helyette vizet ad, de ahhoz még kicsike 7 hónaposan. :)

Fogzás miatt is ébredhet, nálunk a Viburcol kúp azért segített valamennyire, nem 10-szer csak 4-szer kelt.

2010. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 foga már kint van, kezdetektől ilyen azt mondja ezért voltam én is tanácstalan.
2010. okt. 28. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. akkor lehet, hogy már megszokásból ébred. olyankor mennyire ébred? elég csak megsimizni, vagy ki kell venni a kiságyból? kell neki enni vagy inni adni? minden ébredésnél cicizik? cumizik amúgy?
2010. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, külön szobába költöztették a kisfiút és azóta átaludja az éjszakát! Gondolom nem érzi az "anya szagot" :-)
2010. nov. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!