Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok abban a helyzetb...

Mit csináltok abban a helyzetben, ha babátok sír? 4 hónapos

Figyelt kérdés

Nem fáj semmi, nem lehet éhes, tiszta a pelus. Nem jó neki a kiságyban. Ha ülsz és az öledben van, ha beszélsz hozzá stb. Csak az jó neki, ha le-föl sétálsz és úgy beszélsz hozzá, hogy a kezedben tartod.

Szívtelenség lenne letenni?


2010. okt. 27. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

fokozatosan rakd le, először 5 percre.. aztán 10-re, és esetleg a cumi? vagy pihenőszék ami majdnem vízszintesig dönthető? Abban imádnak lenni a gyerekek..


de éjjel-nappal nem sétálhatsz vele :)


bár én soha nem hagytam sírni a kisfiamat, de nem voltam ilyen nehéz helyzetben :)

2010. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia


Hát igen...ez nem könnyű időszak.. Nálunk is volt ilyen. :(

Volt olyan is,hogy órákig sétáltam vele,mert csak úgy volt jó neki..

Én nem bírtam hallgatni hogy sírt,ezért inkább a sétafikánál maradtunk a lakásban.

Szerintem hallgass a szívedre,és csináld úgy,ahogy mindkettőtöknek jó!

Most szerintem hiába mondja valaki neked,hogy hagyjad sírni,ha neked nincs szíved az ilyenhez.. Legalábbis szerintem!

Mert gondolom azért kérdezed,hogy szívtelenség-e így letenni..

2010. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk hetente 2 este olyan, h fürdés után tenném cicire (vacsi) és ordít 1 órán keresztül :( én már néha kivagyok totál!!! ilyenkor én azt csinálom h hasra leteszem elkezdi szopni az ujját, és megnyugszik, de amint megmozdítom kezdi előlről :( ezért kb 1 óránk megy így, és utánna jöhet a cici, ha kimerült teljesen :( hiába fogom, sétálok, táncolok, énekelek... semmi sem hat :( csak így nyugszik le.
2010. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sem volt el a kiságyban.Nem is raktam bele,csak ha aludni kellett.Járókában,játszószőnyegen volt,vagy velem a nagyágyon.A konyhában meg pihenőszékben,ha ettem,főztem.
2010. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma 4 hónapos a lányom!És semmi,de semmi nem jó neki,amire Ő a kis mostani adottságaival képes!Mindenért ordít!Én épp ma gondolkoztam el rajta,hogy mi baja lehet!:SÉs arra jutottam,hogy nem bírja elfogadni,hogy még csak feküdni képes:)))!Kíváncsi a világra,de a testi adottságai még nincsenek meg ahhoz,hogy fel is tudja fedezni,ami körülötte van!Nevessetek ki nyugodtan,lehet hülyeség...De már nem tudok mire gondolni!:)
2010. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bibi3, dehogy nevetlek ki, biztos hogy ez is benne van a pakliban. Kíváncsiak, de nem tudnak helyzetet változtatni, mi meg, ill én meg nem tudom mindig kielégíteni minden igényét.
2010. okt. 27. 14:38
 7/8 A kérdező kommentje:

Hagyom sírni egy kicsit, aztán felveszem és utána újra megpróbálom hátha kibírja hogy nem sétálgatok vele:(

Szívem szakad meg amikor sír.

2010. okt. 27. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
én meg a férjem a multkor azon gondolkodtunk, h néha lehet azért sírnak, met elzsibbad vmilye, ugyanúgy mint mi, v férjem nagyon frontérzékeny, lehet fáj a feje, v elfeküdte a kis nyakát... mi ezen gondolkodtunk, lehet ezek miatt is sírnak babáink :)
2010. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!