Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5év körüli babátokat mikor...

1,5év körüli babátokat mikor teszitek le aludni napközben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Most 20 hónapos a kisfiam. Kb. 2 hónappal ezelőttig 11-től aludt. Most már ebéd után, 1-2 óra között. Persze vannak kivételek, mint a mai nap is. Korábban kelt mint szokott, és már 11 óta alszik.
2010. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és mindég akkor viszem amikor ő akar menni aludni. Nem amikor "aludni kéne". Csak azért írtam le, mert hallottam olyat, hogy szegény gyerek 1 órán át is vergődött, sírt, mert nem volt álmos, de anyuka úgy gondolta, hogy aludni kell és kész.
2010. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még csak 13 hónapos, de fixen délben megy aludni, addigra megborul. 8-9 között kel általában. Ha valamiért előbb vagy később kel, akkor előfordul max. fél órás csúszás, több nem szokott lenni.
2010. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a fiam nyolckor kel reggel,és pontban délben alszik el,este pedig nyolckor,13,5 hónapos.Reagálva a fentebbi válaszra.A fiam soha nem tűnik álmosnak délben,nem jelzi semmivel,de két perc alatt elalszik.mindig.Úgyhogy lehet,hogy úgy tűnik,hogy én akkor viszem aludni,amikor én úgy gondolom,de mindig elalszik délben sírás nélkül.
2010. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12.26-at vagyok. Ez így más persze. Én arra értem, amikor nem álmos a gyerek, és sír. Sajnos ismerek ilyet, ebéd után viszi aludni, mert aludni kell. Úgy sajnálom.
2010. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19,5 hónapos.

Ebéd után, délben szokott kajálni. Mondjuk ma későn kelt, majdnem 9-kor( fél 8 körül szokott) úgyhogy még nem alszik, itt molyol mögötttem a járókánban, de ilyenkor már aludni szokott

2010. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kislányom lassan 15 hónapos.

Kb 7 körül szokott felkelni,és olyan 12-2 körül szokott álmos lenni.

Ez nálunk attól is függ,hogy pl ma is voltunk babaklubba,és mikor hazafelé betettem a kocsiba délben,már csukta is le a szemét,mert úgy elfáradt. :)

Ha meg egy kicsivel később kel,mondjuk 8-kor,akkor meg 2.ig simán kibírja..

De olyan is volt már,hogy csak 1/2 4-kor aludt el,de ez a rekord nálunk :) Ez is azért,mert akkor voltak nálunk,és gondolom az összes játékot megkellett mutogatni,és hát ő sem akart lemaradni semmiről sem.. :)

2010. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16hónapos!reggel 9fele kel,2órakkor szundit kb.2-3órát,ekkor már álmos!este 9:30 körül feltetem le!én is ismerek olyat,aki ebéd után röktön lefekteti,holott még nem álmos!ezt én sem értem!
2010. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nap dél körül elalszik és mindjárt kel:)Amikor álmost de már 1 éves kora óta így alszik eddigre fárad el nyűgösködik aztán leteszi játékközben a fejét és alszik fél 12 kor ebédelünk!Majd mikor elalszik felteszem az ágyra!
2010. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! 19 hónapos a kislányom. Reggel fél 7-7 között kel és 12-13 óra között teszem le délután aludni.
2010. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!