Van babanaplód?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 08:32
1 2
 11/17 kisnita ***** válasza:

Ilyenünk van a kék színű.

[link]

2010. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is majd 18. szülinapjára tervezem hogy megkapja. Kár, hogy az én anyukám ilyet nem csinált róla, szívesen olvasgatnám..
2010. okt. 27. 09:11
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek van? Nekem nincs, nem érzem szükségét, és időm és elhivatottságom sem lenne töltögetni. Hamar ráuntam, már akkor, mikor csak a gondolat foglalkoztatott. Remélem, sokmindenre emlékezni fogok, anyukám el tudja mondani, hogy én miket csináltam, mikor annyi idős voltam, mint a fiam most.
2010. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én azért tartom jó ötletnek, mert anyukám például semmire nem emlékszik már az első időkből. Arra sem, hogy mikor jött ki az első fogam, hogy pontosan mikor indultam el, hogy mik voltak az első szavaim... és ez tök xar érzés, mert most, hogy én is anya lettem, annyi, de annyi kérdésem lenne. És semmire nem tud válaszolni.

Anyósomnak egész jó a memóriája, emlékszik olyanokra is, hogy amikor a párom elindult, akkor az apukáját elszalajtotta 19-es cipőt venni, meg hogy pontosan 10 hónaposan, a karácsonyfa felé indult el, meg hogy mikor és mivel kezdte el a hozzátáplálást, meg ilyen apróságok. Ezeket olyan jó hallgatni, és én is annyira szeretném tudni, hogy nálam hogy volt, de az sajnos a feledésbe merült...

Pont ezért ez a babanapló-vezetés a kezdeti időszakra emlékeztet majdan.

2010. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nekem anyukám már nem tudta elmesélni, milyen voltam, amikor kicsi voltam... képek vannak csak...no meg persze a család többi tagja... én babanaplózok...

Azért is jó, mert a suliban rákérdezhet a fejlesztő pedagógus, a kineziológus... 3 gyereknél meg keveredik is a dolog:)))

tudok egy nagyon jó egyedi babanaplókészítőt, belinkelem, ha megtalálom (no reklám)

2011. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Oké. Várom a linket
2011. jan. 19. 15:47
 17/17 kisnita ***** válasza:

Az én anyukám nem írt baba naplót, de azért nagy vonalakban mindent elmondott amiket kérdeztem. Pl: Én 13 hónapos és 1 napos voltam mikor elindultam, a nővérem 9 hónapos, a bátyám pedig 2 éves el volt mikor az első lépéseit megtette (koraszülött volt) Mind a hármunkat 3 hónaposan kezdett el etetni tyúkhúslevesből kivett zöldségekkel. Engem 3 hónapig, a nővéremet 4 hónapig a bátyámat pedig 8 hónapig szoptatta, a bátyámnak volt tejtestvére is. Mindannyian szerettük a borsó levest és utáltuk a tökfőzeléket. Az én első szavamra már nem emlékszik sajna :S A nővéremé a lámpa volt (bááámpa) a bátyámé meg a tea :D

Azért jó lett volna ha anyu is ír baba naplót mert akkor minden apró kis részletet le tudott volna jegyezni és nem lett volna keveredés. Mert vannak olyan dolgok amit kever a 3 gyereknél, főleg az én meg a nővérem dolgait szokta összekeverni. :)

2011. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!