Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom alvás helyett...

1 éves kislányom alvás helyett miért "vergődik"?

Figyelt kérdés
Letesszük este az ágyába és óránként kel,mert megy körbe,beveri a fejét és üvölt.Ez egy korszak?Foga már kint van 8,úgyhogy elvileg nem az jön.
2010. okt. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne jöhetne a foga... Nálunk is ekkor kezdődött az örlő-mizéria, másfél hónap után most egyszerre jött ki 4....
2010. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy az egy kicsit később jön és addig szusszanhatunk egyet :)
2010. okt. 26. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém is akkorákat fejel az ágyba állandoan hogy rossz hallani.rendesen hupog,igaz az én fiam nem sir ilyenért ,sokszor fel se kel.a vergödés viszont ránk is igaz,én se értem .gyakran van ez,de nálunk azért mert beletekeredik a takaroba vagy a párnába.az nem lehet?
2010. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Párnát nem adok neki,a takarót pedig mindig lerúgta,úgyhogy azt sem használunk,helyette inkább jobban felöltöztetem.Úgyhogy ettől sem lehet.
2010. okt. 27. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!