Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Humana és Mildibé...

Milyen a Humana és Mildibé tápszer? 2 hónapos, hasfájós babának kellene váltanom valamelyikre.

Figyelt kérdés
Már túl vagyunk a Milupán a BEBA-n, mind akettőtől fáj a pocak, főleg a BEBA-tól. HA-st ettünk eddig, de szeretném még kipróbálni a Humanat és a Mildibét. Szerintetek melyiket válasszam?
2010. okt. 26. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 5 hetes kora óta a Humana tápszert issza. Soha nem volt hasfájós. Mindíg elfogadta, a mai napig is. Most 11 hós lesz és reggel,este még azt issza. 6 hós koráig a Ha-t irattam neki.
2010. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom olyan hasfájós volt, tápszert cseréltünk, semmi haszna.Ennek 2 éve.

Most van 7 hetes kisfiam és cumisüveget vettünk másikat.Kimondottan hasfájós babáknak.És bevált.Hogy ettől e azt nem tudom, de nem fáj a hasa.Nem olcsó.Dr brown's

2010. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. utolsótol kérdezem, hogy hol tudok ilyen cumisüveget venni?
2010. okt. 26. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasfájás és kakigondok voltak a BEBA-tól. Milupa Pepti-t kaptunk, bevált. Ti is ezt a fajta milupát kaptátok? És még olcsó is!!!
2010. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a brendonban van olyan üveg, de a mam-nak is direkt olyan üvege van, kifejezetten hasfájósoknak, (illetve egy csomó más termék is ilyen) Az is van a brendonban: www.brendon.hu
2010. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi a milupa milumil HA-t kaptuk. Valamivel jobb, mint a BEBA, de már kezdek megőrülni az állandó hasfájástól. Annyira sajnálom szegény kisfiam. Ezért gondoltam, hogy kipróbálok valami mást.
2010. okt. 26. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp ma írt fel a doktornőnk tápszert, egy új fajta a BEBA-tól. BEBA HA SENSITÍV kifejezetten hasfájós, puffadós babáknak!

Próbáljátok ezt felíratni, mi ma kezdjük el, így nem tudok konkrét véleményt írni róla.

2010. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem most múlt 4 hetes a kisfiam. Először a Nestlé Beba HA Start-ot ettük, majd utána mivel sokat bukott a Nestlé Beba HA AR-t. Majd mivel nagyon fájt a hasa, Humana HA-t, de ettől még rosszabb lett és áttértünk a Novalac-ra. Ez nagyon bejött.
2010. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk pont a Beba jött be a szintén hasfájós babánknál. De a barátnőm esküszik a Humana-ra.
2010. okt. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!