Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan még mindig 120-130...

7 hónaposan még mindig 120-130az adagja. Hogy lehet rábírni, hogy többet egyen? Fontos! És kiságy kérdés.

Figyelt kérdés

4 hónapos koráig tejen élt,aztán jött a tápszer,és a gyümik,főzelékek.Egy napja:

1kor 120 táp

4kor 120 táp

7kor 120-140tej

10kor 1alma,vagy 1barack zabpehellyel

13kor 180-220 főzelék

16kor 120 táp

19kor 80 tejpép

20kor 120-140tej

és alvás 1ig.

Már le lettünk tolva,hogy gyakran eszik,és keveset,de egyszerűen nem tudom hogy lehet átállítani.

Mondták,hogy kezdjük hamarabb a napot 6óra körül,és akkor éhesebb lesz a köv. evésig,az ebédet is rakjam át 2körülre.És majd meglátom,hogy többet is eszik,és átalussza az éjszakát.Hát 3nap után feladtam.Inkább rosszabb lett.Éjjel többször kelt,hol inni,hol enni...én meg egyre jobban kivoltam... Aki tud,segítsen légyszi,hogy kell ezt csinálni,mert egyszerűen 120-130 után szájzár,és ha mégis belenyomom,üvölt.Egyszer addig nyúztam míg megette..ki is hányta...

És lenne egy másik kérdésem is.Mit raktok a kiságyba,hogy ne dugja ki a lábát?Most gyakorol "mászni",ami inkább kúszás,nyusziugrás keveréke,ráadásul hátrafelé halad,egy idő múlva kikandikálnak a lábai,és sír,mert nem megy a visszahúzás.Ezzel mit kell csinálni?

Köszi a SEGÍTSÉGET!


2010. okt. 25. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ismét. Igazából szerintem azért is eszik kevesebb adagokat tápszerből-tejből mert éjjel még 2-szer eszik.

Az én fiam már nem evett ilyenkor éjjel, gondolom ezért is volt könnyebb beállnunk az 5szöri étkezésre.

Amúgy biztos vagy benne hogy éhes éjjel? Kaja nélkül nem alszik vissza?

2010. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

21:13-as vagyok.

Én úgy csinálom, hogy ébred a Lányom 7:15 7:30 között(már egy hónapja kb. Holnap 6hónapos lesz) de én nem veszem ki a kiságyból és nem etetem egyből.

hagyom bent 8:00-ig.

Ébredezik, dumálgat, addig én egyik lábam itt a másik ott, összerántom a lakást.

8:00-kor kiveszem, pelenkacsere, általába addig megérkezik a kakika, lemosom a csap alatt a fencsijét(ez is jó időhúzás ha épp trükkök kellenek és még élvezik is :))utána reggeli 8:15 táp

tízórai gyümi 10:00kor

ebéd 13:00 főzelék

uzsonna 17:00 tejpép

vacsora 20:30 táp

21:00-kor alszik

éjszaka nem eszünk 4 hónapos kora óta amióta így etetem.

Előtte is így evett csak tápot és még plusz éjjel 3 körül is.

Kitartás, majd vissza nézek én is, írj, hogy mit, hogy sikerült változtatni :)

2010. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, mizújs? :)
2010. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyszer kelünk. :)))))))) Először 2:20-kor,aztán 2:40-kor,tegnap este pedig 4kor kelt.Egy alkalommal adtam neki a második éjszakai kelésnél kevesebb kaját,így reggel éhesebb volt,és többet reggelizett. A tízóraira gyümölcs maradt ugyanúgy,az egy órás ebéd is,aztán du. csak 5 körül kér uzsit,itt már megeszi a 150-180at is,majd 8kor tejpép fél adag,és fél 9-kor vacsizik,150-200!! -at. :) Annyira jó!!!! És ezután csak hajnalban kel egyszer,majd reggel! köszi az érdeklődést,és mindenkinek köszi a tanácsokat!A köv. lépés elhagyni azt az egy evést éjjel,remélem is ilyen sima ügy lesz...
2010. okt. 31. 11:53
 15/15 A kérdező kommentje:
*...remélem AZ is...
2010. okt. 31. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!