Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt ilyen problémád a baáddal...

Volt ilyen problémád a baáddal? Kiságy-kérdés?!

Figyelt kérdés

A lányom egész éjjel forogNA! szóval nem fér el az ágyában!Igaz hogy 60*120-as az ágya,de egyszerűen folyton csattan a rácson!És felbosszantja hogy nem tud tovább forogni álmában!Ilyenkor a 3. csattanásnál már fel is ébred,mert nem adja fel egy csattanás után!Már gondolkodtam azon hogy ilyen négyzet alakú fa járókát veszek és abban altatom!Amúgy imádjja kiságyát, mondjuk csak alváshoz használjuk,de újszölött kora óta abban alszik!Csak 1 éves és 82 cm...Nem elég a hely neki!

Amúgy ha átteszem a franciágyra mikor így felébred alszik is tovább és persze ott 2* is körbe tud forogni!


Vsgy majd ezt is kinövi...de kb 2-3 hónapja tart!

Bánom ezt a kiságyat, hisz már újszülöttnek sem fért el keresztben benne (61 cm-vel született)mindig beakadt valamilye,de úgy látom nálunk a 70*140-es is kicsi lenne!


Előre is köszi


2010. dec. 13. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából nem személyes tapasztalatom van, bár nekünk is ilyen kiságyunk van. A barátnőm kisfia forgott sokat a kiságyban.Nekik bevált a négyzet alakú járóka, sokáig aludt benne. Hogy javult-e a helyzet, már nem emlékszem, de szerintem használhatjátok a járókát, míg nem lesz rendes gyerekágya. Azt nem hiszem, hogy kicsi lenne az ágy. A kislányom 23 hónapos és elfér benne. Na jó, néha neki is csattan kicsit keze vagy a lába, de nem vészes.
2010. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz alvó:S

Bár én gyerek vagyok, nem anyuka, de unokahugom borzasztó rossz alvó. Egyszer aludtam náluk, vele, neki az ágyban kellett volna aludni, én a földön matracon, de ilyen jó szélesen, nagyobb mint egy franciaágy, odakönyörögte magát, ott aludt velem, de éjszaka verekedett, rugdosódott, kiabált, én azt hittem, hogy fentvan, és velem szórakozik, aztán derült ki, hogy nem. Következő este ott elaludt mellettem ,aztán felpakoltuk az ágyára, aminek oldala van, mivel lazán leesne, de nem rácsos ágy, hanem sima ágy, és ilyen oldal van rajta, gyerekmintás, biztos sokmindenki ismeri.. Reggel arra keltem, hogy veri az oldalát, vagyis rugdossa, alvás közben.. Aztán berohan az öccse, bekapcsolja a tévét, ugrál egy sort, kiabál, játszik, a lány fel sem kel, kérdeztem az anyukáját, azt mondta, hogy annyira alszik, hogy nem kel fel az ilyenekre, aztán volt, hogy menni kellett volna valahova, és lehetetlen volt felkelteni. Beszéltek hozzá, rázták, simogatták, de semmi.. :/

2010. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!