Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy Celsius foknak kell...

Hogy Celsius foknak kell lenni-e a szobában hogy a babóca ne fázzon?

Figyelt kérdés

November végén december elején szülök. Első baba, és halvány lila gőzöm nincs hány foknak kell a szobában lenni.


Köszi a válaszokat!


2010. okt. 24. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
18-20-22 fok körül. Melegebb nem nagyon jó.
2010. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én babám 20-22 fokban fázik!! nálunk 24 fok van. neki ez igy jo!!
2010. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom januári, tehát ő is a legnagyobb télben született, nálunk napközben 22 fok volt éjszaka 20 és fürdéshez pedig 24. Ennél melegebb nem kell, mert ha leizzad sokkal könnyebben megfázhat. Vannak ismerőseink, ahol napközben 24-25 fok van este fürdéshez meg 27-28, na azok a gyerekek szinte havonta betegek. az én kislányom 9 hónapos és eddig egyszer volt egy kisebb náthája.
2010. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk állandóan 23-24 fok van, éjszakára 24-re állítom a termosztátot, hidegebbe mi fázunk. Mondjuk a kisfiam nem bírja elviselni magán a takarót (semmilyet), sem hálózsákot, így pamut pizsamában alszik, alatta hosszú ujjú body. Nem beteges, születése óta 2* volt beteg, de azok sem megfázások voltak. Most 16 hónapos.

2010. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Áprilsban szültem. Azt mondta a Doktornő, mindenképpen fűtsek 23-24 fokot a szobában, amikor hazajövünk, hszen a Picúrka 37 fokhoz van szokva. Néhány hét alatt szpen lassan "hűtsem" vissza a hőmérsékletet 20-22 fok közé, ahogy nekünk jó. Hiszen a baba később is velünk fog élni, azt fogja természetesnek, megfelelőnek tartani, amiben a család él.

Kislányom egyébként nagyon fázós, így 20 fok körül van éjjel a szobájában, viszont vastagabban öltöztetem. Így ezzel is lehet kicsit variálni. Mindent a baba fog alakítani úgy is.

2010. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az elején kialakítod,a Bab ahhoz fog hozzászokni. Amúgy nálunk is napközben 21-22 fok van,.éjjel nem fűtünk,20-ra hül vissza.Mi így szoktuk meg és 14 hónap alatt 1x volt náthás.

És csatlakozom az előttem szólókhoz,a túl meleg sem jó,mert előbb megfázik ha kisebb huzat éri.

Azt sem bírom elnézni mikor néhány anyuka 20 fokba sétához is úgy beöltözteti a gyereket hogy alig látszik ki a ruha alól.

2010. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!