Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mosható nadrágpelenkákat...

A mosható nadrágpelenkákat milyen mosószerekkel moshatom ki?

Figyelt kérdés
Azt tudom, h. a szappan tartalom 5% alatti legyen, de erre vonatkozólag a mosóporunkon nem találtam semmit. Melyik mosószer-márkák ilyenek? Előre is köszönöm!
2010. okt. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez fontos lenne tudni, hogy miből van, szabad-e enzimes mosószerrel mosni stb. Én nem mosható pelusozok, saját tapasztalattal nem tudok segíteni, csak egy ökomosásról szóló topicban futotta össze a témával, de ebben a topikban szerintem mindent megtalálsz: [link]

Legjobb a mosószóda magában, mosószer nélkül, esetleg szódabikarbóna Aa Metróban kilóra kapható, nagyon olcsó), előkezelésnek epeszappan (a DM-ében DenkMit Galleseife néven találod meg) öblítésnek 10-15%-os ecet.

2010. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A becsatolt oldal tényleg hasznos volt!
2010. okt. 21. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak vmi extra bőrbarát termékkel mosnám. Ha érdekel az ökomosás, akkor javaslom a kataboltja.hu-t, nagyon jó áron vannak a termékeik, mi innen vásárolunk (mosódiókoncentrátumot pl)
2010. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!