Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkán gondolkodom....

Mosható pelenkán gondolkodom. Tényleg ennyi fogy?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt 10-15 db-ot említenek/nap. Az nagyon sok. Most 5-6 fogy az eldobhatóból.


Különösen olyan anyuka válasza érdekelne, aki az egyben kimoshatót használja. Lenne még pár kapcsolódó kérdésem


2011. nov. 18. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


10-15 biztos nem fogy egy nap, az nagyon sok.

úgy számolj, hogy ha pisis lesz is csak, akkor is ki kell cserélned, mert nem szívja úgy fel, mint az eldobható pelus, és irritálja a pisi a baba bőrét.

a másik, hogy amiatt kellhet sok, mert ugye mondjuk kétnaponta mosod, és meg is kell száradniuk... inkább több legyen, mint kevesebb.

nekünk nem egyben mosható volt, hanem külön külső+belső, és volt pár darab zsebes is. a külön külső+belsőt szerettem legjobban, mert csak a belsőket cseréltem, a külsőt csak napi 1x, illetva ha kakis lett. a külsők félóra alatt megszáradnak. a zsebest úgy ahogy van, cserélni kell minden alkalommal az egészet, de gyorsabban szárad, mint az egybepelus, mert szét tudod szedni, ráadásul tudsz bele plusz betétet is venni.

én éjszakára bizony eldobhatót adtam, mert rengeteget ivott és pisilt a babám, és nem akartam sem átáztatni, sem felébreszteni éjjel peluscsere miatt. ha valahová mentünk több órára, akkor is inkább eldobható, ne kelljen már a kakis pelust is hazacipelnem... de még így is sokat spóroltunk vele sztem.

2011. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ennek fényében gondolkodom tovább. Azt hiszem kipróbálom, de nem fogok csodát várni tőle. Nagy részben a babától függ majd, hogy tetszik-e neki. Biztos már érzés lehet.


Kakit te mindig ki tudtad mosni? Mosógépben mostad? Megtöltötték? (nem szeretek félig töltött gépet beindítani. úgy értem, hogy ilyen dolgokban is igyekszem takarékosságra törekedni. Ez a dilemma, hogy vagy nézem az egy heti kakis pelus adagot, vagy gyakrabban mosok kevesebbet)

2011. nov. 21. 07:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!