Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni ezt az új...

Érdemes megvenni ezt az új fischer price-os tanuló macit?

Figyelt kérdés
Vettetek ilyet a babátoknak? Szereti?
2010. okt. 19. 07:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom , hogy ezt 5-6 éveseknek ajánlják így mi még kicsik vagyunk hozzá! 16hó
2010. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nincs sok értelme... Pedagógusként és 4 gyerekes anyukakén úgy gondolom, amit egy ilyen játék tud, azt az anyukák is tudják, sőt... Emellett egy pici, beszélni tanuló gyereknek nem egy nyomkodható "anyapótlékra" van szüksége, ami napi 100x felsorolja az ABC-t és 10-ig a számokat, meg elmond, elénekel néhány bugyuta dalocskát, ami eleve nem kisgyerekeknek való (a hangkészlete). Elnézést kérek azoktól, akiknek van és szeretik, de én ennél normálisabb játékokat vennék ennyi pénzért.. Különben egy pici gyereknek nincs szüksége a számok versszerű felmondására, sem az ABC-re... majd legkorábban nagycsoportban, még inkább iskolában... Persze, ha úgy gondolod, hogy te szeretnél venni, vegyél, ez mindenkinek a maga döntése, bár ez nem fejleszti a gyereket, hiába hirdetik készségfejlesztőnek...

Ismerősi körünkben több kisgyereknek is vettek, de igazán egyik se tud játszani vele, néha megnyomják itt-ott, de nem köti le őket...

2010. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk van ilyen játékunk és nem azért vettem meg neki, hogy megtanítsa az Abc-re, vagy, hogy tanítsa meg számolni. Nagyon szereti nyomkodni, jó sok dallam van rajta és leköti. Nem anyapótléknak használja. Én tudom ajánlani.
2010. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
37%
igen,utolsóval értek egyet
2010. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

15hós fiamnak van, de nem nagyon játszik vele.Néha-néha megnyomja de semmi több.Szerintem inkább ebből a pézből több apróbb dolgot vegyél neki.De ez csak saját tapasztalat.Minden esetre én megbántam,hogy vettünk neki ilyet.

2010. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
58%
szerintem is több kicsit vegyél neki ami olcsóbb, ez drága nekem, 10000
2010. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
51%

A fiamnak tanuló kutyája van, karácsonyra kapta a nagyszülőktől.

Örülök, hogy van, és nem azért, mert nem akarok vele foglalkozni, hanem azért, mert nagyon szereti nyomkodni, jó sok dallam van rajta és leköti. Nem anyapótléknak használja.


Nem mellesleg a dalok pont neki valók, és ezeket a dalokat nem is ismertem korábban, most meg már kívülről tudom, és szeretjük együtt is énekelni.


Saját személyes véleményem pedig az, hogy bármilyen játék jó a gyereknek, ami alkalmas arra, hogy önállóan is tudjon vele játszani, mert szerintem az sem normális, ha a gyerek csak az anyjával tud ellenni, egyedül nem.

2010. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
65%
Én nem nézem semmibe ezeket a fp játékokat. Egy vagyont kérnek érte és bármilyen más sokkal olcsóbb zenélő, csipogó, vakkantó ... játékot lehet kapni. A gyerek ugyanúgy élvezi, a szülőnek pedig töredékébe kerül. Jó nagy lehúzás az egész, mert tudják, hogy a szülő minden vacakot megvesz a gyereknek, főleg ha ráírják, hogy készségfejlesztő. Ha-ha-ha, az én lányom egy fedővel meg egy kanállal sokkal szívesebben játszik, mint akármelyik "fejlesztővel". Mert van neki, de nem vettem, kaptuk. Vehettek volna értelmesebb dolgot is, de nem kérdezték.
2010. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
27%

Nincs tapasztalatom és nem is lesz, mert biztos, hogy nem veszek ilyet, de látom, hogy más anyukák még a csecsemőtanácsadásra is magukkal hozzák (pl a tanuló kutyust). Láttam már utcán is, alig fért a babakocsiban a gyerekkel együtt. És biztos, hogy nem a gyerek akarta magával vinni, hanem az anyuka "tukmálta" rá, hogy ha már megvettük jó drágán akkor játszál vele, vagy "hagy lássák mások is, hogy ilyenünk van". Bocs, hogy ilyen rosszmájú vagyok, de nekem ez jött le.

2 gyerekem van, a nagyobbik 3 éves és ha játékboltba megyünk imádja nyomkodni az ilyesmi játékokat, de tudom, hogy ha vennénk nem kötné le sokáig. A kisebbik 10 hónapos és kapott mostanában 3 zenélő kütyüt: egy telefont, egy állathangos házikót és egy fényképezőt. Mindhármat elküldöm karácsonyra az árvíz/ iszapkárosultaknak. Remélem nem átkoznak majd el, mert engem kiborítanak ezek a játékok. Nem bírom a hangjukat.

2010. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Annyira divatba jöttek ezek a Fisher price-os játékok,hogy szinte már annyira természetessé válik,hogy fp tanuló macija vagy kutyája legyen egy gyereknek,mint hogy legyen csörgője egy babának.Tény,hogy aranyosak,szórakoztatóak és fejlesztőek,de pl egy plüss mackóért én személy szerint nem adnék 10000 Ft-ot.Ha Fisher price,akkor inkább sütifalóm bödön vagy kockafaló zsiráf.Bödönkénk és csigánk van,az viszonylag megéri árát és szeret is vele játszani a lányom.Bátyámék tavaly karácsonykor vettek a kislányuknak fp macit,1 hétig játszott vele,azóta a szekrényen pihen.Persze ez gyerektől is függ.
2010. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!