Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egyszobás lakásban 2...

Lehet egyszobás lakásban 2 kisgyereket nevelni?

Figyelt kérdés

Egyszobás lakásunkban neveljük 23 honapos kislányunkat. Szeretnénk még egy babát, de nem tudjuk hogy oldjuk meg. Hogy fogja magát kipihenni a lányom, ha éjjel sir a baba?

Van valaki ilyen helyzetben? Hogy élitek a mindennapokat?


2010. okt. 16. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

30 évesen még nem kell félned, hogy kifutsz az időből. 40 éves vagyok és 1 éve szültem az első gyerekem, 2 év múlva szülöm majd a másodikat. Nem azért mert előbb nem lehetett azért mert mi a férjemmel így is terveztük.

Itt írták , hogy másfél szobában laknak és , hogy te is nyugodtan szülj csak azt nem veszik figyelemben , hogy ti nem másfél hanem 1 szobában laktok!

Szerintem várj még, ki tudja mit hoz a jövő és ha nem akarsz 40 évesen szülni 35 évesen még újra átgondolhatod ha addig nem rendeződik a lakásgond! Kívánok nektek minden jót!

2010. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kiadhatjátok a lakást, ti meg bérelhettek nagyobbat.
2010. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm mindenkinek, különösen az utolső előttinek :)
2010. okt. 17. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!