Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogyha nagyon szeretnék a...

Baj hogyha nagyon szeretnék a közelembe egy kisgyereket?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.NEM SZÜLNI AKAROK,DEHOGY.Csak szeretnék egy kisgyereket a közelembe olyan 3 éves körülit vagy annál fiatalabbat.Annyira szeretnék valakit így dédelgetni és ellenni vele.Sajnos a családunkban senkinek sincs ilyen pici gyereke és úgy néz ki,hogy nem is lesz.Már ilyenekről álmodok este is akaratomon kívül.Ez baj?
2011. ápr. 2. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj.

És vállalhatsz bébiszitterkedést délutánonként, suli után. Meg aztán majd nyáron. Akkor egy kisgyerekkel leszel, és még pénzt is kapsz érte. :)

2011. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben.köszi a választ: D Lehet megpróbálom :)
2011. ápr. 2. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj:)

Az első válaszoló jól irta,segits be valahol gyerek körül,ismerősnél,vagy idegen megbízható családnál bébiszitterkedés.

2011. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy! Maradj is ilyen mindig és akkor csodálatos anya lesz belőled! :)
2011. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Ez jól esett:) Próbálok ilyen maradni.: D
2011. ápr. 2. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 évesen kezdtem a babazast ismerősöknek aztan beajanlottak más családokhoz is, ez addig fajult hogy végül csecsemogondozonak tanultam tovább, szerintem sincs semmi baj ezzel,mha ilyen beallitottsagu vagy. Nézz utána nehány baba oldalon vagy könyvben hogy hogyan kell ellátni egy picit és vallalhatsz babysitterkedest is. Esetleg a szivesseg.net én is felajanlhatod segitsegedet az egyedülálló anyukáknak.
2011. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!