Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki adta be bölcsődébe 19...

Valaki adta be bölcsődébe 19 hónaposan a kisgyerekét?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megy a kisfiam.Barátságos,gyermekszerető, de egyben nagyon anyás még...Kérlek, írjátok meg, nektek hogyan illeszkedett be ilyen idős korban kicsitek, nehéz volt a beszoktatás?
2011. máj. 25. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
22 hós volt.ő is anyás volt,azt hittem nehéz lesz,de imád bölcsibe járni.
2011. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 20 honapos volt a lanyom, aki szinten anyas volt. Raadasul beszoktatni sem tudtam, mert uj voklt a bolcsi, es pont szeptemberre keszult el, en meg akkor kezdtem. Reggel bevittem, piicit tudtam maradni,kb 10 percet, es mennem kellett. Szerencsre akkor meg delig dolgoztam, igy ebed utan vittem haza, de kb. december korul mar o akart ott aludni.
2011. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 17 hónapos lesz a kisfiam szeptemberben, és megy bölcsibe.Nagyon boldog vagyok, ogy felvették:)Egyáltalán nem félek tőle, szeretni fogja, sokmindent meg fog ott tanulni.

Sok anyuka elutasítja a bölcsödét, hát az én véleményem az, hogy kell.

2011. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is fontos a gyermektársaság, és az én fiam is nagyon szeret gyerekek között lenni, de azért szeretném,ha a beszoktatás stresszén már túllennénk...mennem kell dolgozni,sajnos...
2011. máj. 26. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi gyerkőcünk 18 hónaposan kezdte a bölcsit, de csak heti 2 alkalommal akartuk h menjen mert így sikerült munkát találni, ezért talán könnyebb volt mintha minden nap menni kellett volna, egy hétig minden nap bementem vele a beszoktatásnál,ami nagyon lefárasztotta szegényt...

Azt javaslom ha tudod már most kezd el át szoktatni a bölcsis napirendre a kisfiad, mert ugy sokkal könnyebben veszi az akadályokat. A kislányom nem beszélt még akkor, de a nagyokkal való találkozást élvezte, sokat tanult tőlük... :) és a végén apuja vitte hozta a bölcsibe :)

2011. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém már 11 hónapos kora óta jár-,ost 16 hós teljesen beszokott:-)annyi,hogy saját bölcsimbe jár,de én nem vagyok a csoportba:-)
2011. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 hónaposan kezdte, első nap ott voltam vele és már ott is ebédelt aztán mentünk haza. Másnap a délelőtti játéknál elküldtek, harmadnap már csak bevittem és elmentem. Az első héten ebéd után elvittem, a második héten már ott is aludt. Reggelente mikor elmegyek kicsit sírdogál, de szerencsére könnyen meg tudják nyugtatni, mert sajnos sietnem kell akkora nálunk a dugó, 6 előtt pedig nem akarom felkelteni.

Nekem nagyon rossz érzés, de végülis úgy látom rajta ő élvezi a bölcsit.

2011. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!