Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy baba szinte soha nem mosolyog?

Figyelt kérdés
Nem egy mosolygós fajta, vagy nem teljesen boldog? (Nem az én gyerekemre gondolok, úgyhogy ne írjatok tanácsokat, légyszi, csak véleményt!)
2010. okt. 15. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős? Kisfiam kb. 6 hós koráig csak a családtagokra mosolygott, senki másra. Azóta meg mindenkire vigyori. Egyszerűen ilyen a természete, attól lehet boldog baba.
2010. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Valahol olvastam hogy ez egy betegség jele lehet,nem hiába kell a kiskönyvébe is beleírni hogy mosolyog-e...!!
2010. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Ja és apósom legalább 7 hós koráig számára mumus volt, sírt tőle. Nem tudni, hogy miért.
2010. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi idős és kire nem mosolyog??

Az én fiam 8-10 hónapos koráig mindenkire mosolygott aztán csak azokra akik szimpatikusak voltak neki.

Most 21 hónapos azokra mosolyog, akik kedvesek vele és a családtagokra.

2010. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most egy éves, de igazából mindig ilyen volt. Tud mosolyogni, mert láttam már, hogy mosolygott az anyjára, de EGYÁLTALÁN nem jellemző. Mosolygós fénykép sincs róla, ha jól tudom. Nekem is azért furcsa, mert a kisfiam 7 hónapos lesz, és tényleg mindenkire mosolyog, mindenkinek örül, persze főleg az apjának és nekem. De szinte repked a kezemben, ha meglátja a doktornénijét, vagy a húgomat, vagy csak szimplán valaki rámosolyog a boltban.
2010. okt. 15. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős korban szerintem azon is múlhat, hogy mennyit mosolyognak rá otthon. Vannak mufurcabb szülők, akik persze szeretik a gyereküket, de attól még nem vigyorognak rájuk minden percben.. Én is ismerek ilyet, és ott sem az a mosolygós típusú a gyerek. Vagy a habitusa is lehet ilyen, ha egyéb (orvosi) tényezők ki vannak zárva.
2010. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem egy kisfiút,mára már 3 éves és mosolygós, de ennyi idősen az se mosolygott sose.
2010. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!