Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kicsim elcsúszott a...

1 éves kicsim elcsúszott a kádban és lemerült a víz alá, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy történt, persze rögtön kikaptuk de nagyon megijedtünk és pár másodpercig nem is tudott levegőt venni, biztos belélegezte a vizet... mit tegyek? Ha a tüdejébe ment a víz akkor mivan? Mostmár megnyugodott ás alszik
2010. okt. 14. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Kiköhögte, nyugi :) Ugyanolyan, mint amikor te mondjuk félrenyelsz. Az ijedtségnél nagyobb baja biztosan nem lett, nyugi! Az ilyen sajnos a legnagyobb odafigyelés mellett is megtörténik, ne okold magad!!!
2010. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, nem lesz baja. Ha a tüdejébe ment volna a víz, azt hallottad volna, mert bármi kerül a tüdőbe, irritációt vált ki, és köhög.

Valószínűleg a meglepődéstől nem vett egy pillanatra levegőt. Semmi baja nem lesz.

2010. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Mi is jártunk így sajnos,ő már egyáltalán nem hajlandó ülve v a karomban fürdeni.Nem lett semmi baja,de utána napokig félt a kádban,és akkor visszakívánkozott a karomba,nem mert úgy fickándozni.Aztán persze feloldódott és azóta megint szétszedi a fürdőszobát:)Csúszásgátló megoldás lehet,teszen láttam aranyos krokodilosakat,sztem mi venni fogunk.
2010. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sokat köhögött utána :( remélem akkor kijött aminek ki kellett...

igen, csúszásgátló kell!! én is veszek

2010. okt. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!