Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elcsúszott napirend?

Elcsúszott napirend?

Figyelt kérdés
hónapos babám este ha elalszik, fél óra múlva felkel, és ordít. Valahol azt olvastam, hogy el van csúszva a napirendje. Ez lehetséges is, mert reggel 9 óra felé kel csak fel, és egy nap csak 2X alszik napközben. Mit tudnák tenni, hogy ne így legyen, hamarabb nem szeretném felébreszteni!
2011. febr. 1. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy hany honapos!
2011. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lányom hat hónapos lesz vasárnap és most kezd el átállni. bár még így is csúszásban vagyunk. eddig éjfél, egy körül aludt el és persze aludt 11-ig. most általában 22-23körül alszik és reggel 7-8 között ébred. utána még alszik egy órát.én kérdeztem a dokinéninket hogy mit tudunk tenni mert már nem bírtuk az éjszakákat, azt mondta amíg ilyen pici, semmit! nálunk volthogy elaludt 22,30-kor és 20-30perc múlva kinyílt a szeme és fent volt hajnal egyig is.


valahogy este kicsit húzni az időt, mostmár mi is igyekszünk őt ébren tartani fürdés után hogy tízkor aludjon el és akkor laszik reggelig.

2011. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
7 hónapos. Egyébként már mi is próbáltuk elfárasztani, de ugyanúgy felébred fél óra múlva.
2011. febr. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!