Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előetetés Sinlac-kal? Anyateje...

Előetetés Sinlac-kal? Anyatejes. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Erős bukás miatt kaptuk, azt mondta a doki néni, hogy szopi előtt kell odaadni. Kiskanállal, bekeverve lefejt tejbe?? Óriási macera. Ezt már csináltuk Nutritonnal, de nem vált be.

Ti mit csináltatok???

Kétségbe vagyok esve, mert rengeteget hány..4 hónapos


2010. okt. 13. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van elég tejed, én nem adnék neki sinlacot...

Hallottam különböző gyógyszerekről, ami segít a gyomrszáj zárásában. Járj körbe kicsit, mielőtt babád leszokik az anyatejről...

2010. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! nem akarlak elkeseriteni de ha hányós a sinlactól is hányni fog! Nem zár rendesen a gyomra az a baj. Sajnos meg kell várni mig elmulik. ha egyébként jól hizik akkor nem sinlacoznék. de ez csak magánvélemény.
2010. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most akkor hány vagy bukik? Nem mindegy! Nem lehet, hogy refluxos? Mennyit eszik? Mennyi időnként? Amúgy a Nutriton és a Sinlac majdnem ugyanaz. (ez az ÓRIÁSI MACERA azért enyhe túlzás, én is csináltam....) Fejlődik rendesen? Mennyit hízott?


Azért kérdezem, mert a fiam is nagyon bukós volt, most 7 hónapos, még mindig jön neki vissza tej, de ő nagyon szépen hízik, emiatt nem is foglalkozik vele a doki és én sem aggódom.

2010. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!