Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernétek külföldről rendelni...

Mernétek külföldről rendelni babakocsit? (Előre kell elutalni a pénzt)

Figyelt kérdés

Nálunk nem lehet ilyen színben kapni, meg itt olcsóbb is. Az oldalt lefordíttatva kértem.

[link]


2010. okt. 13. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Te linkeltél reggel a szin miatt... antracit acélkék... emlékszem.


ha csak az utalás lenne a kétségem akkor talán de úgy nem vennék babakocsit hogy nem próbáltam ki milyen tologatni meg a fogása hogy mekkora ... nagy lutri.

2010. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

400 euró+ a posta, ugyan annyi mintha itthon vennèd, sőt még drágább is lesz! Én a szín végett biztos nem rendelném, vennék itthon egyet ami még tetszik színben.

Egyébkènt sokat vásároltam ebay- en, paypal van, így elutalod a pénzt paypal-al, zároljàk míg meg nem érkezik a cucc, ha itt van utalják tovább az eladónak!

Újjonan megvenném, használtan nem, de még az újbam is gondolkodnék, mert garancia nincs rá, nekünk most romlott el ennek a babakocsinak az első kereke! Nem forog!

2010. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem vennék semmi képpen sem.
2010. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát én sem merem megrendelni. A babakocsit kipróbáltam, nagyon tetszik, több olyan anyukával beszéltem, akinek ilyen babakocsija van. A garancia eszembe sem jutott. Igazából ez a szín jönne be nekem, miért nem lehet itthon ilyet árulni???

Köszi csajok!

2010. okt. 13. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az ebay-en vettük a babakocsinkat, sokkal olcsóbb volt, de előtte persze kipróbáltuk itthon. Mi is paypallal fizettünk és semmi gond nem volt, egy hét alatt megjött.
2010. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!