Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ránk vonatkozik? Hátha egy-két...

Ránk vonatkozik? Hátha egy-két apuka is olvassa. Ha már úgyis olyan nehéz beszélgetni.

2010. okt. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Rám és a férjemre nem,mi szoktunk beszélgetni is,még a gyerekkel is.
2010. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ránk sajnos igen. A férjem este 10-ig dolgozik, elfárad, éjjel soha nem kel fel a gyerekekhez. Ha itthon van, semmit nem segít, sőt még elvárja, hogy őt is én szolgáljam ki. Van egy 2 meg egy 1 éves gyerekünk. Én megértem, és sajnálom a férjem, hogy ilyen rohadt munkahelye van, de a gyerekek nem csak az enyémek. Ő úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna a gyerekek megszületése óta. Hétvégén ugyanúgy 10-ig alszik (én 2 éve 6-kor kelek), ugyanúgy eljár a haverokkal sörözni (én 2 éve sehol nem voltam). Ha panaszkodom, nem érti, itthon vagyok egész nap, semmi dolgom, szerinte. Sajnos nekünk nagyon megsínylette a házasságunk a gyerekeket. Sokszor veszekedem vele, mert úgy érzem nem kapok elég megértést tőle.
2010. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22.33 válaszoló: DETTO nálunk is!:(
2010. okt. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is...:(
2010. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dettó...én már azt is megkaptam, hogy "te akartad a gyereket", holott ketten vártuk, tervezett gyerek, olvasott neki mesét mikor még a hasamban volt minden este, simogatta, stb. Aztán amikor megszületett észrevettem pl. hogy ha sírt valamilyen okokkal mindig kiment a szobából, stb. Most 7 hetes a fiúnk, próbálkozunk mindent ugyanolyannak fenntartani kettőnk között, de nem tudom hogy mi lesz később, meddig bírjuk majd.

A beszélgetés sajna sokszor csak álom az építkezés és a gyerek mellett, a párom inkább motorozik egyet a jó időben, kikapcsolódik, én meg...mp3-at viszek amikor sétálunk...próbálkozom, hogy néha nekem is jusson pár perc nyugi...de ez most álom.

Szerintem sok férfi sem tudja ilyenkor hová tenni magát, még én magam sem, család lettünk, és ez most már örökre szól.

2010. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Húúúúúú nagyon sajnálom, hogy ennyien vagytok!!! Remélem sok apuka és leendő apuka olvassa ezeket a sorokat!!! :(


Nekem szerencsém van! Amiben tud, abban segít, amikor itthon van. Ha látja, hogy fáradt vagyok, akkor elviszi sétálni a lányunkat, hogy pihenjek. Végül is mindent megcsinál, csak inkább rám bízza a hozzátáplálással kapcsolatos dolgokat. Ha már kész a kaja, akkor meg is etet :D

2010. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom lányok! :-(

Egyre inkább úgy érzem mostanában, hogy bizonyos szempontból jobban jártam egyedülálló anyaként...

2010. okt. 11. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 18:03-as! Így még furább a férjed hozzáállása, h írod, a terhességed alatt mi mindennel szórakoztatta a pocakodban lévő babátokat. De olvasom, h 7 hetes a kicsi. Akkor még nagyon-nagyon új és friss lehet bennetek a "család új érzése". Biztos vagyok benne, h minden jóra fordul, és az apukája hamar hozzászokik az új helyzethez! :) Tudod, én már ugyanezt nem mondhatom el, mert az enyém már több, mint két éve apa. Ennyi idő elég lehetett volna neki megszokni az apaság gondolatát. :(

Bocs az off-ért.

2010. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!