Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapható "jó" Vigantol a...

Kapható "jó" Vigantol a patikákban?

Figyelt kérdés
Van receptem, de nem szeretném kiváltani a forgalomból kivont gyógyszert. Vagy a gyógyszertárakban tudhatnak már a dologról?
2010. okt. 7. 11:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Bementem a patikába és probléma nélkül adták volna, mikor rákérdeztem, hogy ismerik-e a Vigantollal kapcsolatos problémát. Meredt szemmel bámult rám ,hogy ... milyen problémát...erre kicsúszott a számon, bár utólag nem bánom, hogy elég szomorú hogy 4-én adta ki a tájékoztatót az OGYI, ők meg 7-én még tudatlanok!
2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Na, mostmár teljesen elbizonytalanodtam. A védőnőm azt mondta, adjam nyugodtan... Hát, nem tudom. Ha nyugodtan nem is, de kénytelen vagyok adni, mivel a gyógyszertárban egy darab sincsen...
2010. okt. 7. 16:50
 33/34 anonim ***** válasza:
A legjobb az h, ma irattam fel a vigantolt ki is váltottam és erre nem jó a száma. Felháborít h nem mondtak semmit kiadták aztán haza jövök nézem a netet és kiderül h nem is jó! Hát így adjunk a gyereknek akármit is.
2010. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Elolvastam a javított változatot, abban is azt írja, hogy az érintett gyártási tételek. Mit javított akkor ezen ki?
2010. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!