Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapható "jó" Vigantol a...

Kapható "jó" Vigantol a patikákban?

Figyelt kérdés
Van receptem, de nem szeretném kiváltani a forgalomból kivont gyógyszert. Vagy a gyógyszertárakban tudhatnak már a dologról?
2010. okt. 7. 11:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Az a frankó, hogy engem már amúgy is idiótának néz a doktornőm, mert mindig parázok valamin, meg mindennek utánaolvasgatok a neten.

Most ha beújítok ezzel a vigantolos dologgal, ki fog nevetni! Pedig nagyon szívesen íratnék fel újat!

Vagy attól még az új szériásban is lehet valami?

2010. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nyugi, először engem is hülyének nézett a doki, mikor mondtam neki telefonon, hogy az interneten, fórumon olvastam erről. Kérdezte is, hogy nekem szokásom az ogyi honlapját olvasgatni? Valszeg őket még nem tájékoztatták hivatalosan, gondolom ez hivatalosan a közlönyben jelenik meg, meg körlevelet küldenek nekik. A dokiknak meg nincs idejük a netet olvasgatni.
2010. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
és később mit mondott? Írt fel újat? Vagy vissza lehet cserélni?
2010. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
12:39-Nyomonkövethető minden gyártott termék, épp azért ha valami baj lenne vele.
2010. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nálunk még a védőnő sem tudott róla! Azt hitte, valamit elrontottam az üvegen (eltörtem), hogy a cseréről érdeklődök. Én "tájékoztattam". Érdekes, hogy nem nekik (vagy a gyerekorvosoknak) szólnak először!
2010. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Képzeljétek éna múlt héten tudtam csak újat íratni (nem kapkodtam hisz úgysem lehetett kapni...) és végighívtam a patikákat (Eger) és volt olyan ahol nekem kellett elmondanom a gyógyszerésznek!??!

De én ma tudtam venni olyan a teteje,mint a cebionnak!És egy áldott magyar szó sincs rajta,szerintem szlovák lehet,de nem nagyon értek hozzá!

És én sem értem,hogy visszavonják,de én adjam itthon nyugodtan ha már itthon van (6595802)

De mondjuk tavly december óta kapja/kapta edddig :(

2010. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Én most beszéltem doktórnőnkkel, azt mondta, nem is hallott róla, csak hogy nem lehet kapni mostanában. Nekem is "rossz" van itthon, bár már alig van benne, próbálok újjat szerezni, és amíg nem lesz nem adom.

A baj, hogy vicc ami itt folyik, hola babakaja szenyezett, hol más. De ház kicsik, megesznek mindent, kit érdekel lesz e bajuk tőle, még jó ,hogy a babadolgokat még jobban ellenőrzik, mit etetnénk velük ha nem.

2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nekem két üvegem is van itthon,az egyik mindjárt kifogy és mind a kettő a kivont sorszámúakból van. Jó mi? Még hogy nem lehet itthon rosszat kapni!
2010. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A "kivont gyártási számú" azt jelenti, hoyg innentől azt nem adják el - ha még van a gyógyszertárban.


Egyébként a kérdező OGYI-tól kapott leveléből az derül ki, hogy nem ezekben találták azt a beleoldódott anyagot, de esetleg ezekben is lehet, ezért a még bent lévőket már nem adják ki.


...bár, igaz... azt nem értem, hogy akkor miért nem kell bevinni az ilyen sorszámúakat, és nem cserélik ki...

2010. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Most akkor lehet adni vagy nem?
2010. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!