Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyumolcsoket eszik 8...

Milyen gyumolcsoket eszik 8 honapos babatok?

Figyelt kérdés
En eddig csak almat, kortet, banant, szilvat es barackot adtam neki. Ehet pl. kiwit ha kiszedem a maghazat vagy sargadinnyet, gorogdinnyet, szollot?
2010. okt. 6. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

sárgadinnyétől fáj a pocijuk, ezért 10 hótól ajánlják.

kiwit én nem adnék kimagozva sem. a szőlő meg nagyon pepecselős, ha kimagozod, meg a héját le kell húzni, mert meghajtja.

görögdinnye adható persze mag nélkül.

lányom most 8,5 hós ezeket ette eddig:

alma, őszib, banán, szilva, körte

mostanában tervezem a görögdinnyét adni

és frissen facsart narancslevet iszik mindennap vízzel higítva

2010. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat. Hmmm, a narancsra nem is gondoltam, na majd akkor kiprobalom en is, kifacsarom a levet.
2010. okt. 6. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

alma, őszibarack, banán, körte, szőlő (szerintem nem olyan vészes meló; mindig nagy szemű szőlőt veszek, szép érettet, az a pár szem, amit a gyümölcskeverékbe teszek, gyorsan megvan), szilva, sárgabarack, sárgadinnye


Ma mondta a védőnő, hogy kaphat narancsot, mandarint is.


Görögdinnyének már nincs szezonja, nem? Ha lehet is még kapni, az már nem az igazi szerintem...

2010. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!