Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok miket...

9 hónapos babátok miket eszik? Most karácsonykor adtok neki a ti kajátokból? Vagy valami sütit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is kilenc hónapos, és mi bébiételt eszünk, babapiskótát,adtam már neki kukót is, tejszeletet, a levesből burgonyát, répát egy kis tésztával, de különösen mást még nem adtam neki. Az anyatej az ami még a legtöbbször kell neki, de szerintem lehet próbálkozni bármivel, a husival is csak ne legyen nagyon fűszeres, esetleg csirkemáj. Ezeket már nyugodtan eheti. A sütiből is, ami nem krémes, és én a diósat sem adom neki.
2011. dec. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Este már falatkákat eszik, vajas kenyeret (laktózmentest, mert tejallergiás) sonkával vagy csak magában. Tegnap halrudacska volt nekünk, leszedtem a prézlit, és abból kapott a kenyérhez.

Szerintem a karácsonyi menüből még nem fogok adni, töltött káposzta lesz, ebből káposztát még nem evett, sült csirke, az van neki turmixolva, fagyasztva, de sütit úgy sütök, hogy ehessen belőle. Még nem tudom, hogyan, valami banánosra gondoltam (tej- és tojásmentesre).

2011. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!