Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud már a 3 hónapos...

Miket tud már a 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém nagyon huncut. :)


Rengeteget mosolyog, egyedül is szépen "eljátszik", két kézzel fogja a cumisüveget és úgy iszik belőle, folyton leveszi a zokniját mióta felfedezte a lábacskáit aminek én nem igazán örülök. :)) Szépen tartja a fejét, érdeklődő.


Az elalvás még nem minden esetben megy egyedül, mert anyára mindig szükség van...:)


2011. dec. 21. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is állandóan mosolyog, hangosan sikongatva kacag, nagyon sokat "beszélgetünk", elég kommunikatív. :) A fejét szintén szépen tartja, ha hason van, teljesen kinyomja magát, úgy nézelődik.

Mostanában mindent jól megvizsgál a kis kezeivel, a kedvence a popsitörlő csomagolása. :)

Elég szépen eljátszik magában, tegnap nagyon büszke voltam. Csak este 6kor kezdett kicsit nyűgös lenni, akkor járkáltunk vele picit. Egyébként egész nap le volt téve, hol a kiságyba, hol a pihenőszékbe, stb. (ez nálunk nagy szó, mert a kedves anyósomék rendszerint felkapatják, és minden egyes látogatás után napokig csak kézben akar lenni a pici)

Az alvás nekünk nagyon megy szerencsére. Mióta elmúlt a hasfájás, azóta magát altatja. Délelőtt alszik 1 órát, délután 1-3 órát, mikor hogy esik neki jól. Aztán este fürdés, hami, és alvás. Reggelig fel sem ébred.

2011. dec. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kis ugyes babad van Neked is. Gratulalok es sok boldogsagot kivanok. :))
2011. dec. 22. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk és 3 hónapos ls mosolygós nevetős baba, egyedül is elvan néhány percig valamilyen játékkal a feje fölött, de nem fogja meg még a játékokat, sem csörgőket érdekli forditja a fejét, de nem fogja még meg és a cumisüveget is csak véletlenül, nem húzza le a zokniját de próbálja emelgetni a szájához, jóízüen csámcsogja a kezeit és a ruháját...izguljak mert nem fogja meg a játékokat????
2011. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ne izgulj, minden babanak mas a fejlodesi uteme. Lehet, hogy a Ti babatok is mar csinalni fogja ezeket 1-2 het mulva. :)


En sem azert tettem fel a kerdest, hogy osszehasonlitgassuk a picurokat, csak kivancsi voltam, hogy masok ennyi idos babaja miket csinal mar. :)


Ne aggodj, mindennek eljon az ideje, van akiknel picit kesobb van akiknél picit hamarabb.


Jo babazast kivanok Neked is!! :)

2011. dec. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!