Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pirosas apró pöttöm pöttyök...

Pirosas apró pöttöm pöttyök jelentek meg a babókám poppantóján és érdekelne mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet a poppanó törlő a gond? Érzékeny rá? Én legalább is erre gyanakodom, minden más a korábbiakban okés volt és újat kezdtem használni, lehet nem kellett volna. A babó 5 hetes.

2023. márc. 10. 15:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem ad helyesírási tanácsokat, csak egyszerűen debil módon fogalmaz a kérdező… és a legrosszabb, hogy a gyereknek ugyanezt fogja továbbadni. Van helye a becézgetésnek, és van hogy kellene tudni nevén nevezni a dolgokat.

A kérdésre pedig több válasz is érkezett.

2023. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%
Bízom benne munkahelyi önéletrajzot is így fogalmazol meg. Biztosan nagyon sikeres lenne. A gügyögős stílus a babádnak esetleg tetszik, de nem normális felnőtt embereknek, akiknek még maradt agyuk a szülés után is. Lehet megsértődni.
2023. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Poppantó... Jézus ereje..

Figyelj, ha körülötted mindenki hülye, akkor van egy rossz hírem....

2023. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy sosem volt vicces számomra, ha valaki direkt debilül viselkedik 🤷‍♀️

A gügyögés nem jó, sem az affektálás. Az agyon becézés sem.

Az ilyen gyerekek szoktak az oviban nézni ki a fejükből, miután nem értik meg a legegyszerűbb kéréseket se. 🙄

2023. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a popsitörlő lesz a baj.

Szopizik még, vagy tápszert kap? Ha esetleg ott történt változás, az is okozhat kiütést. Másfajta tápszer, vagy olyan étel, ha szopizik még, amit eddig nem ettél.

2023. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Mazipa ***** válasza:
20%

Szerintem cuki ez a poppanto! ☺️

Ne torodj veluk kerdezo! Engem nem zavarna,ha az oviban a gyerek igy hivna a feneket,ellenben egnek all a hajam,amikor a kisgyerek segget mond. Attol,hogy poppantonak hivja,meg tudni fogja,hogy az a feneket.

A valasz pedig valoban vagy a popsitorlo,vagy esetleg a sok apro piros kiutes melegkiutes is lehet. En inkabb csak a Hasan,hatam lattam a gyerekemnek,de esetleg lehet,hogy egy kicsit bepallott a popoja.

Jotanacs volt,hogy a nagyobb kaki utan mosd Le a feneket,illetve en meg azt mondanam,hogy ne kend Minden alkalommal kenoccsel,ha nem piros.

Nalunk nem divat Minden egyes pelenkazasnal. Csak akkor kenjuk,ha kicsipte a kaki,vagy piros,Mert fogzik,barmi. Ha szep a feneket,nem kenjuk.

A pottyoket meg sudocreammel kennem be,nem tul vastagon. En ugy tapasztaltam a gyerekeim El,hogy az ilyen kis pottyoket,kiuteseket az tunteti El a leghamarabb.

Jo babazast kivanok! ☺️

2023. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
84%
A nyuszikáját engedi tisztítani?
2023. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én bepoppantottam!!
2023. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!