Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, akinek a gyerkőce...

Van valaki, akinek a gyerkőce 20 hósan még nem alussza/aludta át az éjszakát?

Figyelt kérdés
A kislányunk éjszaka magán kívül ordítva kéri a cumisüveget (víz van benne), iszik, aztán visszaalszik. Pohárból hiába kínálom akkor...
2010. okt. 6. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is egy rossz szokás, az éjszakai ivás. Én soha nem adtam neki inni éjjel. (14 hós koráig szopizott éjjel is) de ahogy ez elmaradt nem adtam semmilyen innivalót.
2010. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, egy rossz szokás! De ha 1,5 órán keresztül magán kívül ordít, akkor mit tegyek? Alig tudom megnyugtatni!
2010. okt. 6. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:

az én lányom is 20 hós és nem alszik éjszaka.sokszor felkel inni,egy nagy cumisüveg tea fogy el egy éjszaka alatt.


ez van!majd leszokik róla.és egyszer majd átalussza az éjszakát.csak félek hogy addigra meg kezdhetem előröl a második babával (aki még tervbe sincs) :)


nyugodj meg te is,ez nem katasztrófa!

én úgy vagyok vele hogy csak ennyi gondunk legyen!



24N

2010. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Nálunk az a helyzet, hogy átszoktattam a gyerekitalról a vízre a fogai miatt. Aztán gondoltam, hogy most leszoktatom a vízről, de borzasztó éjszakánk volt... De legalább tudom, hogy nem csak nekem hiányzik egy átaludt éjszaka... :)

28/L :)

2010. okt. 6. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is fölkel még éjjel töbször inni,22 hónapos ő is pohárbol iszik már, de éjjel csak itatós csűrös pohárbol reggel meg a tejet csak cumisüvegből,azt monta a védőnöm,hogy majd le fog szokni róla 2 éves kora után!Remélem,mert én is kivagyok tőle és szeretnék már egy jót aludni!
2010. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia, hányszor kéri egy éjszaka?

az enyém 20 hósan még 2x ébredt, éjszaka 1x, meg hajnalban ( ő cicit kért). most 2,5 hét múlva lesz 22 hónapos, és lekopogom, de vagy 1 hete csak hajnal 5 felé ébred egyszer, aztán még visszaalszik.

sztem ne hagyd üvölteni, ha csak 1x kéri éjjel, elvégre felnőttnél is van, hogy éjszaka megszomjazik.

2010. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg rossz szokás. Viszont barátnőm kisfia sem aludta át az éjszakát, egy darabot sem 2 éves koráig, de leginkább azért, mert 3 hónapos korától megindultak a fogai, és 2 éves korára jött ki az összes, szinte egyesével, és mindegyiket megszenvedte. Azóta viszont alszik éjszaka. :-)
2010. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 18 és fél hónapos és nálunk meg a tea megy, illetve mikor megébredt csak elfeküdtem vele a nagyágyon és ezért állandóan megébred, igaz csak 1x éjszaka. Rögtön vissza is alszik, akkor beteszem a kiságyba és megyek vissza a férjem mellé. Ha nem adok neki pár korty teát a cumisüvegben akkor ordít nekem is ameddig csak bír. Na én ezt nem hallgatom éjszaka, másrészt meg a férjem dolgozó ember, így mindig adok neki, igaz csak pár kortyot, nem egy egész cumisüveggel. Szerintem erről is le fognak szokni, én nem erőltetek semmit.
2010. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam.1x kel éjjel 1 körül tápit enni.Már próbáltam mindent:hagytam sírni (ahányszor megpróbáltam hányásig sírt),kicseréltem vízre az sem ment,délután 5-től folyamatosan etettem,hogy nem legyen éhes..de semmi!Én már beletörődtem,majd elmúlik ez az időszak is (nagyon remélem:))
2010. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nálam is elsődleges szempont, hogy a férjem dolgozik! Másrészt meg egyszerűen 1,5 óra sírás után nem megy tovább... A vízre átszoktatás nálunk kb. 1 hetet vett igénybe, most viszont már semmi gond nincs vele. Nálunk a titok nyitja az volt, hogy ugyanolyan hőmérsékletű vizet kap, mint amibe a tápszert csináltuk! Kitartás mindenkinek!

ui.: Általában 2-szer kel...

2010. okt. 7. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!