Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek a gyerkőce nem alussza,...

Kinek a gyerkőce nem alussza, aludta végig még az éjszakát 2éves kor körül?

Figyelt kérdés
Az én fiam 22hós,2kezemen megtudom számolni hány átaludt éjszakája volt!
2009. szept. 30. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem próbáltad megtanítani rá?
2009. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Az én kisfiam 1,5 éves és ugyanez a helyzet....
2009. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam aug.ban volt 2éves, még mindig gyakran felkel 1x éjjelente. Úgy van, h 2éjjel felkel, 3.-at végigalussza. Iszik, aztán már vissza is alszik, most 2hete szoktatom át rendes ágyra, mert jan.-ban érkezik a kistesó, de ha a kiságyba aludt, akkor is felkelt, de akkor át is kellett vinnem közénk a franciágyra, csak úgy aludt vissza. Nemtom, mit tehetnék, de amúgy mindig jó kisbaba volt, de ez az egyszeri felkelés nem marad abba.
2009. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sok ilyet tudok. Többek közt az én fiam is ilyen, bár még pár hónappal fiatalabb (19 hónapos lesz). Az a baj, hogy hozzászoktak ahhoz, hogy felébrednek. Az én fiam például még mindig cicizni kel éjjel, pedig napközben etetem, amennyire tudom. De többet nem eszik, és nem iszik, csak éjjel kel, hogy éhes/szomjas. Ha nem adok neki (1x próbáltam) olyan üvöltésben tör ki, hogy már csak a hangos ordítás miatt sem hagyhatom, mert felébrednek a szomszédok. Úgyhogy én is nagyon szeretném már, ha EGYSZER átaludná az éjszakát, ordítás nélkül persze!
2009. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Az én kislányom 23 hónapos és minden éjjel felkel inni.

Van olyan éjszaka, hogy 3X 4X is iszik.Nagyon figyelek mit adok neki vacsira/ne legyen sós,vagy száraz/,de azt vettem észre tök mindegy mit eszik!

Remélem egy szép napon elnövi,vagy nem tudom,de szeretnék már aludni is éjjelente.

2009. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A fiam 21 hós és dettó ugyan ezek vannak. Én már lassan belenyugszom, hogy SOSE fogk már végig aludni egy éjszakát :-)
2009. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Az én lányom 28 hós és minden éjjel felkel, 2 hónap múlva jön a kistesó és nem tudom mi lesz velünk, szerintem le sem fekszem...
2009. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
119hós a fiam.2 napja aludja át az éjszakát.
2009. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs.19 hós.
2009. okt. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Az fiam 3 éves korára kezdte átaludni az éjszakát. Most, hogy jön a kistesó igazán jól esik, hogy végre rájött az alvás mikéntjére. Eddig többször fent volt éjszaka sokszor ordítva ébredt. Gondolhatjátok...
2009. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!