Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós múlt a kisfiam és még...

5 hós múlt a kisfiam és még nem alussza át az éjszakát, akinek ennyi idős a gyerköce tiétek átalussza? Mit tudnák tenni hogy átaludja? Vagy ez majd egyszer csak be következik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam éppen ennyi idős és még ő sem alszik át egy éjszakát ! Általában este 8 -kor elalszik ,utána 1xvagy 2x szopizik és reggel 6 után ébred ! Tehát a 1,2 kelésünk megvan :)
2010. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát igen valamikor mi is kétszer kelünk fel. Mikor kisebb volt azért aludt át éjszakát.

igen általában Ő is 8 körül szokott el aludni . és általában olyan 7 körül kel fel reggel , de ez is kb 1 hete van. Előtte mindig aludt 9 óráig.

Hogy lehetne kialakítani hogy átaludja az éjszakát ? Valami ötlet?

2010. febr. 14. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

nem világos, hogy akkor mennyit kel fel éjjel, mert ha 8-tól reggel 7-ig alszik akkor nagyon szerencsés vagy! Nekem 5 hós koráig sokat kelt. az utolsó esti 11 órás etetés és a reggeli 7 órás között 3-4 alkalommal...

Én amikor már biztosan tudtam, hogy nem az éhség ébreszti fel, hagytam és nem vettem fel. Pár nap alatt megszokta, hogy ilyenkor vissza kell aludnia magától.

Én nem hiszek abban,hogy egyszercsak magától abbahagyja ezt egy baba, hacsak nem valami fájdalom miatt kel gyakrabban most. ismerősöm két éves gyereke még mindig kétszer szopizik egy éjjel...

2010. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én azt írtam hogy 8 -kor fekszik le kb és éjjel kétszer kel olyan 11-körül és hajnali 3-kor.

És utána meg reggel 7 körül.

2010. febr. 14. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nagyon szívesen a választ...
2010. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!