Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most vinnéd haza az újszülö...

Ha most vinnéd haza az újszülött babádat, van valami amit másképp csinálnál?

Figyelt kérdés

Én sokat "gyötröm" magam azon, hogy mennyivel okosabb is lehettem volna, és sok dolgot másképp,jobban csinálnék. Első gyerek, és legjobb tudásom szerint igyekeztem ellátni,de sok dolgot szerintem nem jól csináltam.

Már 5 hónapos múlt,imádom, tündér baba,csak eszembe jut sokat milyen béna voltam sokmindenben.

Nem vészes dolgok,és depis se vagyok,csak néha sajnálom milyen pancser kezdő anyja van!:)

Azt se mondhatom,h majd a 2.-kal ügyesebb leszek, mert nem akarunk másikk babát (legalábbis most még nagyon így érzem).


2010. okt. 5. 13:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
szia utolsó, nagyon sajnálom, ami veletek történt, próbáltam utánanézni annak, hogy mi is ez a dolog, de csak számomra többnyire érthetetlen leírásokat találtam, de lényeg a lényeg, agykárosodás, és ez szörnyű, remélem javul majd a babád állapota
2010. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Én is reménykedek.
2010. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Látom még sokan írtatok. Én is másképp csinálnám pl. az altatást mindenképp, de sok egyéb apróságot is...


Utolsónak: nagyon-nagyon sajnállak! :( Sok erőt kívánok!!


És senkit nem pontoztam le!


Üdv mindenkinek. Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 8. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!