Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most vinnéd haza az újszülö...

Ha most vinnéd haza az újszülött babádat, van valami amit másképp csinálnál?

Figyelt kérdés

Én sokat "gyötröm" magam azon, hogy mennyivel okosabb is lehettem volna, és sok dolgot másképp,jobban csinálnék. Első gyerek, és legjobb tudásom szerint igyekeztem ellátni,de sok dolgot szerintem nem jól csináltam.

Már 5 hónapos múlt,imádom, tündér baba,csak eszembe jut sokat milyen béna voltam sokmindenben.

Nem vészes dolgok,és depis se vagyok,csak néha sajnálom milyen pancser kezdő anyja van!:)

Azt se mondhatom,h majd a 2.-kal ügyesebb leszek, mert nem akarunk másikk babát (legalábbis most még nagyon így érzem).


2010. okt. 5. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok mindent, igen
2010. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
nem!
2010. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit csinálnék másképp, h nagyon féltettem, elesett, mindig babusgattam, el kell kényeztetve ebből a szempontból, most elmúlt két éves, és mindig siránkozik, kis bőgőmasina...


Lazábbra venném, ha most lenne csecsemő.


Pluszban nem paráznék attól, h nem lesz tejem, és éhenhal, mert tényleg nagyon kevés tejem volt, végül írtak fel tápszert....

2010. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én az első babámat pl nem mertem-tudtam felöltözteni,még a korházba.Az egyik szobatársamat kértem,hogy segitsen:)nagyon béndzsa voltam.De a második már sitty.sutty ment:-)
2010. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

1 dolgot csinálnék vele kapcsolatban másképp.


Sokkal, de sokkal jobban bíznék magamban, a ,megérzésemben, az iránta érzett felelősségérzetemben, szeretetemben, abban, hogy mindig, csakis az ő érdekében a legjobbat akarom neki.


Ezzel azt mondom, hogy túl sokat hallgattam az egymásnak is ellentmondó babanevelő könyvekre, a szomszédasszonyra, járókelőre, nemtudomén milyen megszólalóra.


végkövetkeztetésem, amit igazán érzek, az a helyénvaló.


Ez nem jelenti azt, hogy nem hallgatok meg tapasztalatokat, de csak az anyai ösztönre támaszkodok a legvégén.


Mindent jól csinálsz, ha szereted a babábat. És persze, hogy szereted. :)

2010. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy pár dolog ami megkönnyítette volna a mindennapokat nekem és a kicsinek is.
2010. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányomat nagyon féltettem,mindég kézben volt,velem aludt,stb.A fiamat kicsit másként nevelem,nincs is vele annyi "gond".Imádom mind 2 gyermekem.A lányom 2,5 a fiam most lesz 7 hónapos.
2010. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
igen! Az első és legfontosabb: senkire sem hallgatnék, csakis az ösztöneimre! Még hogy méricskélni szopi előtt/után a babát, hogy eleget evett-e? Mindenen aggódni állandóan, mert az egyik ezt mond, a másik azt...
2010. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyi, hogy nem veszem magam mellé fáradság miatt. Mivel 4 hós korától köztünk van hajnaltól mert 7 hós koráig 2,5-3 óránként ébredt enni. Nem bírtam. Most 20 hónapos, most már csak 1-2x ébred, de hajnaltól nem alszik vissza az ágyába, csak köztünk.De ez sem biztos:) Imádom, ahogy átkarol, meg reggel puszival ébreszt engem és az apukáját.
2010. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék pénzt az orvosnak.

Akkor most egészséges lenne a lányom...

2010. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!