Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tettétek a bébiteket...

Mikortól tettétek a bébiteket ülőkocsiba?

Figyelt kérdés
Az én babám 5 hónapos lesz de még nem tolom ültetve.Amúgy jókat alszik séták közben.Az egyik ismerősöm gyereke 5 hónapos és már "sportkocsiban" tolja.Le vagyok maradva?
2010. okt. 4. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szabad ültetve tolni, amikor már biztosan tud ülni különben megterheled a derekát. Ha jól elvan fekve is, akkor felesleges erőltetni. Én 4 hónaposan tettem vízszintesnél 1 fokkal feljebb (150fok asszem), de csak azért, mert nagyon unatkozott.
2010. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne figyelj arra, mit hogy csinálnak mások! Csak mert ő lehet, hogy megerőlteti a gyerek gerincét, neked nem kell. Nem vagy lemaradva, én 7 hónapos kortól tettem félig ülőbe, most 1O hós, de mivel még nem ült fel magától egyedül, nem teszem teljesen ülőbe.
2010. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Én is így gondolom.Majd ha felül magától vagy már nagyon próbálkozik akkor teszem ülőbe addig is aludjon jókat a friss levegőn ne sürgessük az időt ,annyi idejük lesz még ülni de fekve nem fogjuk őket többet tolni csak most az elején:)
2010. okt. 4. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos korától tettem sport kocsiba, ami 150fokban dönthető,7 hótol kicsit megemeltem megint. 8,5 hósan ült fel kisfiam, onnantól volt teljes ülőbe.
2010. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!