Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van olyan tápszer...

Tényleg van olyan tápszer amit estére szoktak adni, és azzal talán "végig" alussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
ma hallottam valakitől.Anyatejes a fiam,de az utóbbi időben nemtudom mi baja van,szopi közben(minden alkalommal)rángatja a fejét,rúg,mar,tekeredik..stb.Van hogy félóra alatt 45-öt eszik,de van hogy 15perc alatt 130-at 2hónapos mult...sokan mondták hogy lehet nem elég tápláló a tejem,ezt az alvás miatt mondom,mert 2óránként felkel éjjel is,visszatérve a cicizésre,lehet nem elég a tejem?Vagy nehezen jön?Pedig mikor kiveszem a szájából jön belőle.Azt tanácsolták hogy próbáljam meg éjszaka azzal a tápszerrel etetni,mert hogy lehet attól csinálja ezt,és kel 2óránként hogy nem lakik jól a tejemmel...lehetséges ez?Nem is kell hogy végig aludja az éjszakát,de legalább 4-5órát egybe aludna.Vagy hogy lehet ezt kideríteni egyáltalán?Hízni hízik,nemtudom jól e,annyit amennyit"kell",4600-4700gközött van.3100-el született.Már a méricskélésekből is elegem van,minden szopi előtt és után,de muszáj,mert ennyire eltérő amiket eszik.45-öt 4naposan evett,most meg 2és fél hónaposan eszik néha ennyit....
2010. okt. 4. 21:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,nem adok nekii tápszert.Ma voltunk a 2hós oltást adattuk be neki,és mondtam a dokinak,azt mondta hogy,vagyis kérdezte hogy nem e jött meg nekem.Mondtam hogy néha van olyan nap mikor barnás nagyon kevés folyásom van,de megjönni úgy még nemjött meg.Mert hogy olyankor se szokták a babák elfogadni a cicit,legalábbis sok baba.Meg jól letolt,hogy 2óránként eszik,van hogy 3-4,de általában 2,mert hogy neki már 4óránként kéne ennie,de minimum 3.Azért fáj a hasa is.De mondom van hogy a 2-t alig bírja ki,sr,nemhogy a 4-et.Azt mondta muszáj,hozzá kell szoktatni,napi 5-ször kéne ennie már csak.nemtudom mit csináljak..ígyse bírom,tiszta ideg vagyok hogy sír,és még sirassam még 2órákat?
2010. okt. 5. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!