Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mildibé Jó éjszakát! Tápszer+6...

Mildibé Jó éjszakát! Tápszer+6hó! Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
finom és édesebb mint pl. a humana..nekünk nem jött be..hamar megéhezett tőle..de biztos jó..nekem amúgy is 3 szor minimum eszik éjjel..tehát erre ne alapozz.a humana vált be nekünk...
2010. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát tápszertől olyan szorulása lett a babámnak, hogy öröm volt nézni (tudod az rizs-alapú, és a rizs erősen hasfogó).

Az alvása ugyanolyan volt tőle, mint előtte.

2010. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mire vagy kiváncsi pontosan?


Az én babám nagyon bukós volt, és mivel ez sokkal sűrűbb, mint a többi tápszer (a lányom Mildibét ivott), ezért adtam neki, hogy talán kevesebb jön vissza. Nem fogta meg a hasát, nem is lett jóllakottabb tőle, nem aludt jobban, ugyanúgy megitta, mint a sima tápszert. Nekem semmi különbség nem volt a sima és a Jó éjt-fajta között.

2010. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi eddig beba1-est ittunk!:)
2010. aug. 29. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam születésétől kezdve ezt issza, most 10 hónapos (most a 6+-ost). Próbáltam a Jó éjszakátot is, szerette, de de nem aludt tőle jobban. Nekünk bevált.
2010. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált, ugyanúgy itta, mint a sima tápszert. Majd figyelj oda, ez sűrűbb, a cumit nagyobb lyukúra kell cserélni, mert nem jön a kisebb lyukúból rendesen. Kisfiam ugyanúgy aludt, mint a sima tápszernél, ugyanakkor kelt reggel, u.olyan éhesen...:)
2010. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanolyan, mint a sima Milupa tápszer.Nem alszik jobban tőle,ugyanúgy felkel éjszaka.A kakija viszont sokkal keményebb.
2010. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányom a Milupás-at issza és egész éjszaka alszik este 8-reggel 7-ig! A mildibé nem jött be!
2010. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!